Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire természetes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes, ha unokatesóm azt mondja, hogy szexelne velem, ha nem lennénk rokonok?

Figyelt kérdés

így beszélgettünk teljesen másról és egyszer csak benyögi :S


először csak pislogtam, majd mondtam, hogy én is veled :|


2011. febr. 14. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez annyira természetes,hogy természet ellenes.
2011. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az unokatesódnak van "esztétikai" érzéke, az normális.(húgodról is gondolhatod hogy szép, nem?)

Az hogy ökörködik, az normális.

Ha meg akar húzni, az nagyon beteg.

2011. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz...
2011. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te a pasi vagy vagy a csaj? Korotok?
2011. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolta az kicsit beteges. Ismertem egy srácot aki egyszer hazafelé előttem ment az unokatesójával és akaratom ellenére is hallottam hogy ezt mondta neki : du*ghatnánk valamikor ha nem zavar hogy unokatesók vagyunk...a csaj kinevette, gondolom mást nem nagyon tudott rá reagálni. A srác teljesen komolyan mondta. Szerintem beteges.

Amúgy én kerülném a helyedbe ha szerinted komolyan gondolta mert ki tudja.. lehet hogy rólad ábrándozik miközbe kiveri vagy miközben beszélgettek arról ábrándozik hogy rádveti magát...

2011. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ellenzők azért ugye tudják, hogy a magyar jog még a házasságot is engedi az unokatestvérek között?
2011. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én 21F

ő 18L


a csaj mondta nekem...de mondom kicsit :O fejem lett.

2011. febr. 14. 01:44
 8/13 anonim ***** válasza:
De azért csak rávágtad, hogy te is benne lennél :)
2011. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem semmi egy csajszi. ;-)

Viccet félretéve, nem mutatnál be neki? :P

2011. febr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amiota a szex és az utodgyátás különvállt, miért ne? NEM BETEGES!!!
2011. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!