Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 60. házassági évfordulóra van...

60. házassági évfordulóra van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
egy ajándék nyaralás
2011. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aztakurv@!!!!!!!!!4 Hány évesen kezdték??
2011. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Először is gratulálok nekik!

Mamáméknak tavaly volt a 60.évfordulójuk.Mivel nekik anno anyagi gondok miatt nem lehetett esküvőjük így a lányuk úgy gondolta remek alkalom bepótolni.:) ott volt mindenki aki számít,torta,zene,tánc...este pedig tűzijáték.

Tőlünk unokáktól egy szép porcelán kínáló tálat kaptak belegravírozva a 60as meg pár kedves sor meg az unokák neve.Volt akitől belföldi utazást kaptak,de ezzel sztem óvatosan mert ilyen korban már nem biztos,h örülnek neki.De előtte lévő évben pl Tokaji bort vettünk és készítettünk rá egyedi címkét unokás képekkel meg szöveggel.

Mindenesetre nagyon megható még belegondolni is,h 60éve együtt:) Kevés ember éli meg a gyémántlakodalmát,főleg a mai világban...

2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mamáéknak is 2 hét kb és az 50edik lesz! :) Bocs az off-ért.
2011. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10 éves vok, a nagynanám az 50-edik szülinapjára 50 piros rózsát karott, szerintem akk a 60. házassági évfordulőra 60 szál piros rózsa nagyon szép ajándék! :))))
2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a mamáméknak egy tortát csináltattam,60év együtt írással és egy tokaji bort kapott ajándékba.Ők ennek nagyon örültek.
2011. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!