Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen név lenne jó? (többi lent)

Milyen név lenne jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ikreim lesznek egy fiú és egy lány...

A fiúcska neve biztos hogy Gírta Levente Noé

A lánykával bajban vagyunk mert biztos hogy Gírta .... Zoé de nem tudom mi illene úgymond középre?

Szerintetek?


2011. okt. 17. 07:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
2%

Már ne haragudj, de ennyire nem szabadna kiszúrni a gyerekeiddel. A fiúnévböl egyedül a Levente normális, három keresztnevet adni elég hülyeség, mert mindenhol igy kell neki aláirnia. Ezenkivül a Girta nemek olyan, mint egy betegség neve, a Noé meg mesefigura. Ezen kivül ha nem akarod nevetségessé tenni, akkor több keresztnév esetében azoknak egy nyelvböl valónak kell lennie, mert különben nem illenek egymáshoz sem.


De ettöl függetlenül ikreknek majdnem egyforma neveket adni csak arra jó, hogy állandóan összekeverje mindenki.


Szerintem gondold át még egypárszor, és adj nekik olyan nevet, amik miatt nem kell állandóan szégyenkezniük. (Különben vagy teljesen önbizalomhiányosak lesznek, vagy jobbik esetben az elsö adanandó alkalommal megváltoztatják normális névre. Csak sajnos ahhoz az elsö 18 évüket úgy kell leélniük, hogy sehol nem mernek bemutatkozni anélkül, hogy a legszivesebben a föld alá bújnának közben)

2011. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Nem 3 keresztnév... a Gírta a vezetéknév :)

És a leírtak eldöntöttek, nem erre vonatkozott a kérdés...

2011. okt. 17. 08:04
 3/36 A kérdező kommentje:
Noé nem mesefigura volt először :):D
2011. okt. 17. 08:04
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

Elsőnek: a Girta a vezetéknév! És utána lesz két keresztnév.

Kérdezőnek: szerintem bármilyen sima lánynév illene mellé, ha esetleg annyira hasonlót akarsz, mint a Noé-Zoé, akkor is lehetne pl. Mónika Zoé. Ha meg már nagyon hasonlót szeretnél, akkor mindenképp 3 szótagú vagy 3 e-betűs nevet válassz, ilyet viszont nem tudok hirtelen és lehet, az nem is tetszene... Egy ismerősömék Tomi-Timi ikrek.

2011. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most az Emese ugrott be elsőre, bár nem szeretem ezt a nevet, de így rímelne a fiúcska nevével. :)

Sok Boldogságot!

2011. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Elvira, Gizella, Eniko. Most hirtelen ennyi. Nem feltetlen kedvencek, inkabb hogy "mi megy kozepre" koncentraltam.
2011. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Laura, Szabina
2011. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Lia, Lilla, Enikő
2011. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

istenem de hülye illetve fura emberek vannak...a Noé igen is szép név, nem mesefigura:)szerintem nagyon szép a fiú nevetek, és habár nekem az Emese nem tetszik de tényleg aranyos lenne, meg illik.

A fiú nevet ne változtassátok

ezzel a névvel a föld alá süllyedne....istenem:)a mi nevünket is fikázzák, de nem igazán érdekel, ezek nem olyan nevek mint az eszmeralda és társai:)ezzel miért kéne rosszul éreznie magát szegény gyereknek??

jó én elfogadnom hogy vannak olyan emberek akik a máriát istván neveket tartják elfogadhatónak, de erre is lehetne írni hogy nem mer bemutatkozni:)

2011. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell eldönteni,hogy melyik név tetszik.

Nekem a Zoéhoz a Hanna ugrott be

2011. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!