Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy lehet a legegyszerűbben...

Hogy lehet a legegyszerűbben megszabadulni egy személytől, a gyilkosságot leszámítva?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

attol fugg ki az illeto

anyostol sehogy

ha olyan vki aki folyamatosan felhiv meg irogat akk sose erjen el

ha egy kapcsolatrol/ismerosrol/baratrol van szo akk azt lassan epitsd le, ne naon beszelgess vele, beszelgess masokkal

de kene tudni h konkretan mirol van szo

2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
elsőnek igaza adok.talán ne naon beszélj vele,én is ezt mondom.
2011. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ h kitől...de nekem egyszer valakit úgy sikerült, hogy kitartóan levegőnek néztem és semmibe vettem.
2011. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2.vagyok:ha egy helyen dolgoztok/osztálytársad akkor igyekezz elkerülni őt.
2011. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
rokon az illető, és nem tudom levegőnek nézni, mert bejárása van házunkba, és folyton itt b*ssza a rezet.
2011. dec. 12. 20:46
 6/20 anonim ***** válasza:

a rokon az nehezebb, a rokonait nem maganak valasztja az ember:S probalj keresni vmi kifogast h amikor ott van elmenj. kotozkodik vagy csak beszelgetni akar es ezzel idegesit?

1. voltam

2011. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

átkutatja a holmimat ha nem vagyok itthon, ha meg itthon vagyok, valami "kedveskedésnek" látszó dologgal mindig keresztbe tesz a terveimnek...

már komolyan nagyonelegem van.

2011. dec. 12. 20:54
 8/20 A kérdező kommentje:
sajna nincs túl sok lehetőségem, mert a ház az ő nevükön van, és annyit nem keresek h elköltözésre legyen lehetőségem sajna.
2011. dec. 12. 20:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Ajtódra zár?
2011. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
eltöröd a gerincét, kinyomod a szemét, viaszt öntesz a fülébe és kivágod a nyelvét. probléma letudva:)
2011. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!