Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A bátyámmal nagyon rossz a...

A bátyámmal nagyon rossz a kapcsolatom. Utál. De miért?

Figyelt kérdés

Egy házban lakunk már 15 éve,de mindig is "utáltuk" egymást(ő utál én meg..elviselem).Semmit nem tettem ellene, de mégis úgy beszél velem..mint egy kutyával. Sőt még rosszabb. A szüleim mikor ezt megemlítem nekik,csak annyit mondanak,hogy hagyjam..nem normális.De mégis mit kéne tennem,hogy normálisan beszéljen velem?

Ő 20/F, én 15/L


2011. dec. 25. 16:11
 1/7 anonim válasza:
95%
Valószínűleg valami gondja van veled ,amiről még sosem beszélt senkinek.Talán "féltékeny a kissebbre".Próbálj meg leülni és megbeszélni ,amikor nyugodtabb hangulatában van, hogy mi a baja veled,mert te nem szeretnél így élni.Veszteni nem veszthetsz vele.
2011. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor beszélek hozzá, azt mondja,hogy "ku*solj már!"
2011. dec. 25. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk lány vagyok, de akkor szoktam nagyon mérges lenni a húgaimra, amikor szüleim nagyon kivételeznek velük. (tudom hogy emiatt nem rájuk kéne mérgesnek lennem :S)

Nálatok nincs ilyen?

2011. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Drogozik?
2011. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak veled bunkó? Ez nem normális dolog, nem tudnál normál hangnemben elbeszélgetni vele, hogy mégis mi baja?
2011. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg leülni és beszélni vele. Ha erre azt mondja kus*olj már, akkor emeld fel a hangod! Lehet ezért utál, mert nem állsz ki magadért. Kicsit veszekedj vele, ne engedd, hogy egy kus*al lerendezzen! Mutasd meg neki, hogy egy belevaló húga van! Kérdezd meg tőle miért csinálja ezt, ha tényeg nem bír akkor inkább kerüljön el, mert ez neked nagyon rosszul esik. Így talán meg tudjátok beszélni.

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet apád molesztálta kicsi korában, téged meg békén hagyott!!! Kérdezd meg tőle tapizta e az öreg!!! Fiatalkori szexuális zaklatás áldozatánál tapasztaltam ilyet!!!!! EZ KOMOLY!!!!! by / iskolai pszichológus
2012. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!