Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a bátyámat, annyira...

Utálom a bátyámat, annyira rossz vele a kapcsolatom, folyton szemét velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy haverja, direkt megaláz előtte, de végülis mindenki előtt leéget olyanokkal, hogy egy szerencsétlen kislány vagyok. Emiatt teljesen elment az életkedvem, nincs önbizalmam, nem merek közeledni a fiúkhoz, mert az jár a fejemben, hogy úgyse kellenék senkinek. Emiatt pedig visszahúzódónak tartanak engem a fiúk. Ha felveszek egy szép magassarkút, azt mondja, ribancosan nézek ki, ha visszafogottan öltözöm fel, akkor azt mondja, hogy lehetnék dögösebb. Rendesen félek tőle, mert mindig kritizál, de nem csak itthon, hanem előszeretettel aláz meg mások előtt is. Mit tehetnék vele? Sajnálom, hogy ilyen a kapcsolatom a saját bátyámmal, de nem rajtam múlik, ő egy beképzelt srác, direkt olyan lányokat is szed fel, akik behódolnak neki, például a múltkor utasított vissza egy nagyon szép csajt csak azért, mert a csaj nem nyomult rá. De mondjuk még ez sem érdekel, felőlem aztán még meleg is lehetne, csak legalább velem viselkedne normálisabban. Más olyan szépen beszél a testvéreiről, az én tesóm meg konkrétan kiröhög.

17,5/L


2011. nov. 30. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunkó, szerintem próbáld vele megbeszélni 17 évesen azt hiszem ez már menni fog, főleg ha bátyád van akkor talán van annyira eszes hogy felfogja, mert ha egy 13-14 éves kisfiúról lenne szó az még más, ez a hekje mindnek, de szerintem a te bátyád abból merít önbizalmat hogy téged ócsáról :/ Próbálj meg vele beszélni felnőtt mondjára 14L
2011. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
atyajóég... szerintem menj el egy stylisthoz, akkor a bátyádnak egy szava sem lehet, mert tutira szép leszel. :) persze most is az vagy gondolom, de az öltözködésed többé le nem meri majd szólni.
2011. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hülye, aki hagyja...
2011. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy stylist-ra lenne szükségem, nem hordok flitteres, idétlen, egymáshoz nem passzoló ruhákat, szeretem a nőies és elegáns dolgokat, de mindig belém tud kötni valamivel. Mondom, ha magassarkút veszek fel, akkor az már ribis, ha csak mondjuk egy hosszúszárú csizmát, akkor pedig nőietlen. Ez az ő felfogása, igazán egy 19 éveshez méltó. Komolyan, néha úgy érzem, ő nem is a szüleimtől van, legalábbis nem tudom, hogy tudták így félrenevelni. Olyan, hogy normális kommunikáció, értelem, művészet, vagy kultúra számára ismeretlen fogalom, egyedül a tánc, ami érdekli, emiatt azt hiszi, mindnekinél többet ér, mert odavannak érte a lányok.
2011. nov. 30. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúúúúú, a táncosok ha egy pici hajlamuk van arra, hogy felvágjanak olyan beképzeltek lesznek, hogy az valami hihetetlen:) Ne is várj tőle mást:D Táncoltam én is sokáig, de én nem vagyok alapjáraton egy magautogató személyiség (ezért nem versenyeztem pl latin táncokból, mert abban nem tudtam eladni magamat - standardek már annál inkább feküdtek) Viszont versenyen még a legbénább D-katos táncosok is úgy fennhordták az orrukat, hogy csak lestem. Partneremmel szétröhögtük magunkat rajtuk:D Szóval kb. ezt tudod csinálni ellene, kiröhögni, plusz esetleg frappánsan visszaszólni. Felemlegetni mondjuk pár kevésbé sikeres versenyét, az nagyon érzékeny téma:D
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én bátyám is egy paraszt pedig mi fiúk vagyunk, de ő kijelentette, hogy utál engem. Pedig egy rossz szót nem szóltam hozzá életében. Őszintén szólva kiskoromban mindig erőszakoskodott velem pl ütögetett szurkálta az oldalam a csontos kezével de nagyon durván izomból, meg belecsípett a bőrömbe tiszta erőből(és mindig lehülyéz egyszer meg is vert, mert telefonálás közben mondtam anyának, hogy most nem érek rá, azután erre ő ott volt és bedühödött rámugrott elkezdte csépelni a fejemet mint valami eszement bolond). Hála égnek a másik tesómmal nagyon jól kijövünk. De a féltesóm valami iszonyat rosszindulatú ember. Én azt tanácsolom próbáld minél jobban elkerülni tesódat, ha ekkora egy idióta. Egyszerűen ignoráld ne szólj hozzá és egy idő után talán leszáll rólad.
2018. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!