Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találhatnám meg édesanyám...

Hogy találhatnám meg édesanyámat, akinek csak a leánykori nevét tudom?

Figyelt kérdés
Miután elváltak a szüleim egy ideig még látogattuk anyut, de egy idő után nem tartották apuval a kapcsolatot én meg nagyon kisgyerek voltam még, fel se fogtam mi a helyzet. Most viszont szeretném megkeresni őt, viszont fogalmam nincs hogy hogyan kellene nekikezdeni:( tudnátok segíteni ötletekkel?
2012. jan. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Most milyen idős vagy?

Hány évvel ezelőtt láttad a mamát?

2012. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
próbálkozz közösségi oldalakon.
2012. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

most vagyok 16 és talán 13 éve is van már hogy láttam:(

természetesen a közösségi oldalakon mindenhol kerestem, eredmény nélkül:( levéltárban van esély hogy találok róla valamit?

2012. jan. 1. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Először a papádat kérdezd meg, mit tud róla, hol lakott utoljára, mert annak a településnek az önkormányzatának népesség-nyilvántartó része tud esetleg további információkat adni.
2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát igen ez a másik probléma, hogy itthon ez tabu téma:\ nagyon nagyon ritka az hogy mond róla bármit is. sőt idáig abban a hitben éltem hogy nem kellettem anyunak, és most sikerült kideríteni, hogy igazából csak arról volt szó hogy tudták hogy apu jobb körülményeket tud majd biztosítani és nem akartak azzal összezavarni hogy egyszer itt vagyok, egyszer ott.
2012. jan. 1. 21:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor keresd a születési helyed szerinti település önkormányzatánál, ill. (hirtelen ötlet) annak az önkormányzatnak a gyámügyesével is próbálj meg beszélni, talán tud további használható ötleteket adni a kereséshez.
2012. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötletet, akkor jövőhéten már neki is kezdek az önkormányzatnak és a gyámügyeseket is megkeresem
2012. jan. 1. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Az okmányirodában vagy az önkormányzatnál nem tudom pontosan kerestetheted őt, ha tudod az adatait, születési idő, hely, lánykori név. Ők majd felhívják és megkérdezik, hogy kiadhatják-e neked az adatait. Ha beleegyezik, akkor felhívnak téged és megmondják mondjuk a telefonszámot vagy a címet. De itt a neten is a tudakozóba névszerint megnézheted a telefonszámát, címét.
2012. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, megkerestem a tudakozót.


[link]

2012. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha a tudakozóban találsz ugyanolyan vezetéknevűeket, azok lehetnek a testvérei/szülei stb., úgyhogy ha más nem, ott is elindulhatsz...


Istenem, milyen fájdalmas dolog ez... mindannyiótoknak... Szegény anyukád is biztos sokst szomorkodik...


Sok sikert, és majd írj, hogy alakul!

2012. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!