Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Másnak is tök laza a nagymamája?

Másnak is tök laza a nagymamája?

Figyelt kérdés

el tudok vele viccelodni barmirol, mindig nevetgel,

es ami legfontosabb olyan kozvetlen h hihetetlen.


megy az utcan es barkivel el tud beszelgetni.

ha megy valahova sosem tudja hogy mi hol van csak hogy melyik varosba. es siman meg mer kerdezni, 20 embert hogy mi merre :D



2012. jan. 21. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem laza, de egy ilyen mamát elfogadnék:

http://www.youtube.com/watch?v=w1kkvFsysF0

2012. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém egyes dolgokban laza volt, míg másokban konzervatív. De így imádtam, ahogy volt. Esténként együtt néztük a tévét, nevetgéltünk, meghallgatta a bajaimat, tanácsot adott, bátorított. Adott pénzt a tetoválásomra, stb. A legjobb barátnőm volt. Sajnos már egy éve nincs köztünk :(
2012. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én mamámnak nagyon jó a humorérzéke, az ismerősei így ismerik. :) (hál' Istennek örököltem tőle)

Az illemet viszont tudja, kicsit ugyan pletykás, de pl. családi dolgokról biztos nem beszél idegeneknek, vagy szomszédnak.

Az a fajta lazaság, amit te írsz, majdnem minden idősben benne van. Buszon, hivatalban, bárhol szóba elegyednek, sokszor nemcsak a kortársaikkal, bárkivel, ebben semmi rendkívüli nincs.

2012. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen! Még a szexuális szokásaimat is megbeszélem vele! KOMOLYAN!
2012. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma 26 éve, hogy meghalt a nagymamám, akkor 18 voltam.

És azóta is nagyon hiányzik. Sok időt töltöttem vele, nagyon sokat tanultam tőle. Sokkal normálisabb volt, mint anyám.

Mindig énekelt. nagyon jól sütött, főzött. Mindig feltalálta magát. Becsületes volt. Simán elbeszélgetett mindenkivel, és bölcs tanácsokat adott. Soha nem volt tolakodó.

Nem volt könnyű élete. Tisztességben felnevelt 3 gyereket.

Haláláig, halálában is türelmes, áldozatkész volt. Nagyon hiányzik.

2012. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!