Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A média miért próbálja úgy...

A média miért próbálja úgy beállítani, mintha nem léteznének molesztáló apák?

Figyelt kérdés
Csak mert nem egy olyan embert ismerek, akit molesztáltak a családjában és felháborítónak tartom, hogy semmisnek veszik, ha egy 6 éves gyereknek a nemiszervét fogdossa maszturbálás közben az apja, vagy nagyapja, arra hivatkozva, hogy "mert jó".
2012. febr. 1. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért próbálnák elsikkasztani ezeket az ügyeket, ha nyilvánosságra hozhatják, mindig a főhirként megy..
2012. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez túlmegy azon a szinten, amit a néző még tolerálni tud, érdekesnek tart, szenzációsnak , felháborítónak, netán borzasztónak. Amúgy is olyan bűncselekmény ez, ami ritkán kerül napvilágra. Attól eltekintve létezik, de nehéz kideríteni és bizonyítani. Sok ocsmányságot láttam az életben, sokat megéltem és látod mégis furcsa diszkomfortérzet van a gyomrom tájékán ahogy ezeket írom. És valószínűleg nem az a fél alma okozza, amit félórája ettem.
2012. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Miért akarná "úgy beállítani"?? Max. nem foglalkozik folyton ezzel, nyilván a gyerek védelmében. Nem elég, hogy bántalmazták, de még a hírek is vele legyenek tele? Ez undorító.


Mellesleg a kérdésed eleve provokatív, nem csak férfiak tudják molesztálni a gyerekeket, és főleg nem csak apák és nagyapák. Úgy beszélsz, mintha egyrészt kb. minden második apa ezt csinálná, másrészt meg mintha csak apák meg nagyapák tennének ilyet, senki más.

(Egyébként azért hála Istennek nem is mindennapos dologról beszélünk.)

2012. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Mindenesetre mindenki azzal jön, hogy a Való Világ miatt rosszabb a világ, de az igazi, komoly problémákkal senki nem törődik. Ja, mert akkor foglalkozni kell ilyen szörnyűségekkel is, nem lehetne úgy tenni, mintha ilyen nem létezne.


Eleinte lehet, hogy sokkolóan hatna. Gondolj bele, manapság a Híradó nem is híreket mond, szinte olyan, mint egy magazinműsor. Szóval eleinte sokkolna, aztán meg lehet, hogy az emberek belefásulnának. Bár szerintem egy egészséges lelkületű ember a milliomodik molesztálós sztoritól is elborzad.

2012. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
nem hinném,hogy így akarja beállítani, de ( hál 'istennek) nem találnak minden napra egy ilyen hírt. Nem értem neked ez miért gond?
2012. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

nem próbálja.


honnan veszed ezt?

2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lehet a család nem akar nyilvánosságot.
2012. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

[link] de nem ez a fő ok amiért kiírtam a kérdést, csak most nem találom azt a hírt, de keresem

olyan cikkek mentek, mintha nem léteznének molesztáló apák pedig nagyon sok olyan embert ismerek, akivel megtörtént

2012. febr. 1. 19:33
 9/22 A kérdező kommentje:

Akinek ebből a kérdésből az jött le, hogy szerintem minden apa vagy minden 2. apa molesztáló, annak súlyos szövegértelmezési zavara van.



Azért tettem fel ezt a kérdést, mert rengeteg áldozatot ismerek. Legundorítóbb, hogy sok ilyen féreg a nyilvánosságnak egy szerető, figyelmes, normális ember képét mutatja, miközben egy gátlástalan szörnyeteg.



Azt se írtam, hogy anyák nem molesztálhatnak, vagy további rokonok, nem kell beleképzelni a sérelmeiteket egy írásba.

2012. febr. 1. 19:38
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap 13:40


(Egyébként azért hála Istennek nem is mindennapos dologról beszélünk.)



Jézusom, Te tényleg ennyire naiv vagy?

Na pont az ilyen "nemhallok-nemlátok" emberkék miatt történhetnek olyan borzalmak, mint Joseph Fritzl esete.

2012. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!