Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EXTRÉM eset! Hogy kérhetnék...

EXTRÉM eset! Hogy kérhetnék segítséget a nagy találkozásra? (Média, egyéb)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy extrém esettel állok szemben. Sajnos nem vagyok egy tehetős ember és a párom sem. Viszont én magyar lenni ő meg Brazil. Én itt élek ő meg ott. Viszont össze szeretnénk házasodni majd meg együtt lenni, de sajnos nem tudunk, mert még találkozás se jön össze. Viszont mind a ketten biztosak vagyunk a dolgokban. (Kérlek a kapcsolati témát nem firtassátok!)


Engem csak az érdekelni, hogy hogyan lehet esetleg akármilyen szervezet segítségét kérni támogatásban, hogy összejöjjön az utazás akár egyik, akár a másik félről.


Előre is köszönöm a lehetőségeket mindenkinek!


25L é 30F


2010. júl. 29. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sehogy pláne most csomó embernek a víz

miatt háza sincs máshol a gyerek éhezik. Jöjjön el stoppal és nem bántásnak szántam. De ilyenre sehol nem adnak pénzt. Ennyi erővel nekem fizessék ki a nászutam Korfura....

2010. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem erre senki az ég világon nem fog adni nektek egy fillért se... Ennél milliószor nagyobb problémák vannak a világban, nehogymár ilyenekre pénzt lehessen igényelni valahonnan! Ha már ilyen hülyeségeket találtok ki, hogy találkozás nélkül, több száz kilométer távolságra akartok házasodni, akkor igyátok is meg a levét...
2010. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a rákba akartok házasodni, ha még soha nem találkoztatok??
2010. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Össze akartok házasodni, de még a találkozás se jön össze?? Hogy? Nem is éltetek együtt meg semmi? Ilyen "Senyorita Szöszi" dolog?

Nemá.

Ilyen feltételekkel tényleg én is kérhetném a média segítségét, mert Korfura akarok menni nyaralni...

Jó kérdés, csak nem idevaló:)

2010. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát ilyenre senki sem fog adni... ennél fontosabb dolgokra sem adnak.

Tudom, h írtad, h ne kérdezzünk a kapcsolatról de én megteszem. Hol jöttetek össze? Találkoztatok már?

2010. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen. És 30 évesen egy kicsivel több eszed lehetne! Már ha te vagy a férfi...
2010. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Menj el dolgozni, és megláthatod a "nagy Ő"-t. Fél év alatt félre tudod tenni a repülőjegyre valót, még úgy is, hogy élsz mellette. Az meg nem kapcsolat, ha sosem találkoztatok. Ennyire nem lehetsz idióta.
2010. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Gyökér kérdés, főleg hogy egy 25 éves felnőtt ember kérdezte. Én új autót szeretnék! Segíts támogatót szerezni!
2010. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
A stop szerintem is jó ötlet. Van egy fiatal ember, aki így járja a világot, és nagyon sok helyre jutott már el. Támogatást tényleg nem fogtok kapni, mert mint az egyik előttem szóló írta, az ilyennek jobb helye is van.
2010. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha magyar vagy,akkor nem ártana tudnod is magyarul,nem megjátszani a rosszul beszélő magyart.
2010. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!