Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen származású a családod?

Milyen származású a családod?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy milyen származású emberek vannak a családodban, pl ha anyád 100% magyar apád meg 25% japán és 75% magyar akkor a japán vérvonalt írd be.


Nekem anyai ágról 100% magyar

apai ágról pedig 6% szlovák 6% cigány, 88% magyar.


(Csak a nagyszülőkig visszamenőleg)


2012. febr. 29. 21:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
43%
anya magyar,apa magyar.Apai dédimamám német.
2012. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Anyai nagyszüleim alföldi magyar parasztcsaládokból származnak (bár állítólag nagypapám szerelemgyerek, ki is lógott a sorból a sok filigrán szőke közül a robosztus, kreol bőrű, fekete hajú ember), apukám szülei erdélyi és osztrák felmenőkkel bírnak.
2012. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
Meg tudnátok nekem mondani hogy milyen eredetű a Maticsák családnév? Mert akkor anyai ágról magyar, apai ágról pedig magyar és még valami! :D
2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Felvidéki és délvidéki magyarok. Mármint, magyar magyarok, nem magyar terület lakta idegenek.
2012. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
45%
magyar-magyar, de mintha apai oldalról halottam vna vmi francia sztorit, anyukám vazatékneve (leánykori) elég németes :S
2012. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
21:34 vagyok:anya egyik uncsija Ausztráliában él,szerintem a férje ausztrál,de nem 100% biztos.és anya keresztapjának a felesége francia,és a gyerekeikkel ott élnek:)ez kimaradt.aztán anyai nagypapám erdélyi magyar:)
2012. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Anyai ágról magyar, de ha emlékezetem nem csal, egyszer mintha valaki azt mondta volna, hogy vannak sváb felmenők, de ebben nem vagyok biztos.

Apa ágról is magyar, de vannak szlovák felmenőim. Ez mondjuk nem csoda,mert tősgyökeresek egy tót faluban.

2012. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Édesapám magyar származású, Édesanyám családja székely, sváb ..
2012. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 pandamanci válasza:

Apai ágról, a családfa hosszasan visszavezetve magyar.

Anyai ágról sváb-magyar kombó a nagyszülőknél és erdélyből érkeztek.

2012. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Anyám apja lengyel származású volt, apám anyja (nagymamám pedig horvát származású.


Szerintem már nincs is 100%-ig magyar ember, annyira keveredtünk. :)

2012. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!