Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek, hogy sógornőmék...

Mit tegyek, hogy sógornőmék ne költözzenek hozzánk?

Figyelt kérdés
Sógornőmék (párom testvére + férje + gyerekük) anno nagyon sok hitelt vettek fel a házukra, most már odáig jutottak, hogy nem bírják fizetni a hitelt sem. A hátam mögött megbeszélték, hogy lehet jobban járnak, ha ott hagyják a a lakást, aztán ideköltöznek hozzánk, van egy kis melléképületünk. Párommal a házunk közös. Nagyon kiakadtam ezen, ugyanis anyósom házába is mehetnének, pláne az övé most is üresen áll. Az a legszebb az egészbe, hogy sógornőm annyira összeveszett velem 2 éve, hogy nem is beszélünk. Hogyan akadályozhatnám én ezt meg? (Ha kell hivatalos úton is.)
2012. márc. 27. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Menjenek csak anyós házába. Sztem nálatok a rezsit sem fizetnék, azt is nektek kellene...
2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
68%
Egyszerű a dolog. Próbáld meg azt elérni, hogy a párod összevesszen velük. Akkor már ők maguk nem akarnak majd hozzátok költözni. Vagy mond el az okokat a párodnak, hogy miért ne költözzenek hozzátok és állítsd be úgy, mint ha eddig is csak kihasználtak volna. Tudom ,hogy gonosz dolog, de jobb mint egész életedben velük lakni, mert az biztos, hogy ők onnan nem mennének el. És az is ronda dolog, hogy a hátad mögött beszélték meg. Amúgy kié a ház? A tiéd vagy a párodé? Úgy értem ki tett bele több pénzt? Mert ha te, akkor több jogod van dönteni mint neki.
2012. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Parod mit mond?
2022. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!