Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet arra, hogy váljanak el, vagy legalább költözzenek külön?

Figyelt kérdés

Már nem bírom elviselni őket, nem is tudom minek vannak még együtt,mert nem miattam az biztos, és nem is a szerelem miatt, nekik csak pénz a fontos, hogy ne kelljen osztoszkodni, ezért vannak még együtt.

Ha nem költöznek külön, akkor én fogok lelépni!!Én ezt már enm bírom elviselni, mert ennek a levét én iszom meg, én szenvedek a legjobban ettől az egésztől.


2008. jún. 25. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pont ahogy írtad. egy veszekedés közben lépj oda és mond hogy vagy ök költöznek szét vagy te költözöl el. (pl nagymama, nagynéni, barátnö, kolesz)
2008. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Sajnos nem tudok megoldást, csak együttérzek veled.
2008. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy váljanak el ha ennyire nem bírják egymást. Vagy nem tudom mennyi idős vagy, esetleg lépj le szó nélkül pár napra hogy felfogják végre mennyire unod már a veszekedéseket.
2008. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon tudok ihez menni, mert nem él a nagymamám,és a többi rokonnal meg nem tartjuk a kapcsolatot.Voltam már koleszba, de ott sem volt jobb, sőt...Bár ahol én voltam az ritka szar volt.
2008. jún. 25. 19:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már mondtam nekik hogy költözzenek szét, ha már nem válnak el papíron, mert a semminél az is jobb, de én jobban szeretném ha apám lépne le, mert őt jobban utálom, de attól tartok hogy eddig is azért nem ment el, mert nincs hova mennie, de ha mégis anyám menne, az nem kivitelezhető,mert nem tudna kihez menni.
2008. jún. 25. 19:14
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is valamennyire észhez kapnának ha eltűnnél néhány napra. Barátok csak vannak akihez mehetnél, vagy nem?
2008. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Különben is nyár van, távol tőlük neked is jobb lenne kicsit, hogy ne csak a veszekedésüket hallgasd minden nap.
2008. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam,és én mentem el.Nem nagyon zavarta őket,ugyanúgy cirkuszoltak maguknak.Egyszer szétmentek,de akkor is engem zaklattak a bajaikkal.Aztán megint együtt lettek és együtt is öregednek meg.Azt hiszem hiába mondanád hogy váljanak el,ha azt akarnák már megtették volna.Nem gondolnád de így szokták meg,és talán így jó nekik.
2008. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!