Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vannak itt olyan párok, akik...

Vannak itt olyan párok, akik között nagy a korkülönbség? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, működik-e a dolog.

Figyelt kérdés
Hasonló cipőben járok és persze szinte mindenkitől azt hallom, hogy hosszútávon úgysem fog működni, stb. Szóval az ilyen érvekkel már tisztában vagyok, most tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek van vagy volt már ilyen párkapcsolata. Működik-e vagy sem, és miért?
2012. ápr. 13. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, 18 év. Én el sem tudnék képzelni egy hozzám hasonló korút. 16 éve vagyunk együtt, vannak problémák, de nem a korkülönbségből adódóan.
2012. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
működhet, de csak akkor ha a férfi az idősebb. mi idősebb korunkban is virgoncak vagyunk, de a nők 45 év koruk körül besavanyodnak
2012. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
20 voltam mikor összejöttem az akkor 35 éves párommal. Ennek már 8 éve, 4 éves a lányunk és remekül kijövünk azóta is egymással. Soha nem tapasztaltam, hogy gond lenne a korkülönbség. Bár én az a a fajta nő vagyok, aki el sem tudja képzelni az életét egy vele egykorúval. Nem is részletezném, hogy miért nem...
2012. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
#2: Ezt az okosságot honnan szedted?
2012. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
2# Akkor azért keres néhány korosodó férfi fiatalabb luvnyát? Megunja anyut meg a kölyköket?
2012. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Én mindig is gyerekesnek tartottam a saját korosztályomban lévő "férfiakat". Aztán megismertem a nagy Ő-t 6 évvel ezelőtt, 4 éve már a férjem. Van köztünk 23 év, és teljes harmónia. Persze, mi is szoktunk veszekedni, de a korkülönbség miatt még sosem. A korunk ellenére ugyanabban az életszakaszban vagyunk mind a ketten. Ennél hosszabb távról még nem tudok beszámolni.
2012. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Én sokáig elítéltem azokat a lányokat,akik idősebb pasikra hajtanak,de mostmár kezdem megérteni őket.A korombeli,20-on éves férfiak tényleg gyerekesek,bunkók és olyan jersey módiban nyomják.Nem igazán tetszenek.Persze az idősebb palikat attól még ugyanúgy rühellem,akik fiatal,lehetőleg "elveszett" lányokat keresnek,mert ez nem szerelem a részükről,hanem kihasználás.De tudjátok,mi van?Az egész világ sz@r.Nem csoda,ha így eltorzulnak az emberek,hogy mindenhol 20 év korkülönbség van.Mert ez szerintem egyáltalán nem természetes.Ennyi.Le lehet pontozni,ki lehet moderáltatni.
2012. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja,amúgy a válaszom:az ismerősöméknél nem működött,ahol 20 év volt a korkülönbség.A férfi már vonult volna vissza,a nő pedig a 30-as évei elején még nem erre vágyott.Előző
2012. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak ismerősöméknél volt, 15 év. 9 évig ment a dolog, akkor jöttek a bajok, másra vágytak.
2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk is 20 év a korkülönbség, 3 éve vagyunk együtt de nekeme mennem kell most. Nem más férfi vagy ilyenek, egyszerűen a jövő miatt... Egyszer már hazajöttem érte mert szeretem. Nagyon nehéz lesz most is menni. Simán működik, csak egyek legyenek nagyjából az elvárásaitok.
2012. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!