Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 év korkülönbség. SZerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 év korkülönbség. SZerintetek van jövöje? Már 6,5 éve együtt vagyunk. Már eljegyzés is volt. És még mindig szeretjük egymást. Korán fel kellett nőnöm. Sok rossz dolog ért. Ugy érzem, megtaláltam életem szerelmét.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig minden jól megy, akkor mi a kérdés? A szavaidból úgy tűnik, mindketten jól érzitek magatokat ebben a kapcsolatban!
2009. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem az a kérdés, hogy egy külső ember mit mond, mert nem neki kel élni a TE életedet.


az a kérdés, hogy NEKED/NEKTEK jó-e? ha igen, akkor hajrá és sok boldogságot. ha nem, akkor le kell zárni a kapcsolatot.

2009. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
én 19 vok, a pasim meg 31 éves, én még sosem voltam ennyire boldog velem egy korú sráccal, de a mostani barátommal aki 31 éves tiszta szivemből szeretem, és szeretni is fogom amig élek, a kor nem számit, nyugodj meg, ha boldogok vagytok, akkor nincs semmi probléma
2009. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem akarlak megbántani, csak látom az unokatestvéremen, hogy milyen. Ő most 42 éves (nő), a férje pedig 67. Általában jól elvoltak, szerették egymást stb., aztán amikor a férfi elkezdett idősödni (60 éves kora körül), egyszerűen hihetetlenül szar lett. A nőnek még más igényei is lettek volna (pl. gyerek, több szex stb.), a férje viszont már másik generáció. Plusz a napi apróságok: elfelejt dolgokat, hamarabb dühbe gurul stb. És hiába sportol, az nem minden. A lányon azt látom, hogy bele van fásulva, elhagyni már nem fogja, de gyerekük már nem lesz. És szerintem ekkora korkülönbséggel az ember már nem is annyira társat, mint inkább pótapát keres magának. Bocs, nem akarlak megsérteni, és tényleg őszintén kívánom neked, hogy másképp alakuljon az életed, csak nem látom reálisnak azt, hogy amikor te 35 éves leszel, akkor milyen jó lesz a 62 éves pároddal... Fiatal leszel még nagyon, ő pedig jócskán öreg (és más) lesz hozzád képest.


28/N

2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még csak annyit, hogy ők szinte 20 éve vannak együtt, tehát nem friss kapcsolat. És mégsem lett jó vége sajnos... :(
2009. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!