Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért van az hogy a nagybátyám...

Miért van az hogy a nagybátyám csaját annyira utálom?

Figyelt kérdés
22 éves és rühellem,én csak 14 vagyok de úgy vagyok vele hogy ha hozzámszól akkor eskü megtépem! És tudom hogy a nagybátyámat uszitja ellnem mikor eddig jó volt a viszonyunk! és álandóan nyávog! A nagymamám azért költözött el a papámtól mert nem birta elviselni a fia barátnőjét! MIt csináljak vele?

2012. ápr. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell mindenkit szeretni.. kerüld el, ha tudod, és kész.
2012. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is ismered és már utálod. Te is szép kis firma lehetsz! Tanulhatnál egy kis helyesírást, gondolom most kezded a középiskolát. Egyszerűen féltékenyek vagytok rá a nagyanyáddal együtt, mert minden anyós egyforma!
2012. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán minek kötekedsz??
2012. máj. 1. 18:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan veszed hogy féltékeny vagyok rá? És azt is hogy alig ismerem? elmondom te okostojás hogy 4 éve ismerem!! De ha te ennyire jól tudod akkor megadom a címét és vigasztald meg a nyávogós libát!
2012. máj. 1. 18:30
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki kultúráltan, ha nyávog, hogy milyen idegesítő, hogy ezt csinálja és, hogy miért uszítja ellened a saját rokonod?! De ezt akkor mondd neki mikor a nagybátyád is ott van
2012. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!