Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most nincs igazam?

Most nincs igazam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (L) a párom 21 lesz augusztusban...tudom hogy sok a korkülönbség,de nagyon aranyos és nem rámenős,tudja kontrolálni magát (ha felizgul) és nagyon jól tud bánni a lányokkal.Viszont anyámnak nemnagyon jön be hogy ennyi az évkülönbség,viszont ő 16 volt amikor összejött az akkor 23 éves apámmal...köztük 7 év köztünk még 7 év a korkülönbség... miért nemfogadja el? mikor meg felhozom neki hogy ő se volt idősebb,mindig aztmondja hogy haggyam ezt a témát....
2012. máj. 7. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
mert félt. Gondolom nem óhajtasz vele lefeküdni még pár évig? mer akkor megmondhatnád neki és nem aggódna
2012. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés és mi az amiben nincs igazad valaki szerint?
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nemakarok lefeküdni,és aztmondta ő is várni fog ameddig csak kell,neki nem a sex van az első helyen...



Igazából nemtudtam hogy feltenni a kérdést,bocsi..

2012. máj. 7. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem sok a korkülönbség. Én 23 éves vagyok, a párom pedig 29 lesz e hónapban, ez pont annyi, mint az, ami köztetek van. Mi nagyon jól megvagyunk, szerintem jobb is, ha a fiú kicsit idősebb. Ha ő rendes, és nem nyomul rád, és vár ameddig te is szeretnél, nincs ezzel az égvilágon semmi baj.

2012. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért kicsit más 15 és 29 évesen...tényleg nem nyomulos,mindig hülyéskedik...nagyon aranyos... :)
2012. máj. 7. 21:13
 6/10 A kérdező kommentje:
23*
2012. máj. 7. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Érett, szexuálisan aktív férfival akkor érdemes kapcsolatot kezdeni, ha te is késznek tartod magad egy minden tekintetben teljes párkapcsolatra. Addig pedig érdemes kézenfogva sétálgatni a korodbeli fiúkkal. Soha ne hivatkozz az anyukád kapcsolatára, mert te nem ő vagy. Jelen pillanatban neki több az élettapasztalata, és ezért nem tudja elfogadni ezt a dolgot.
2012. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy 21 éves srácnak a "bármeddig várok" szöveg kb. hetekben, max. 1-2 hónapban értendő. És nem azért, mert galád, mocskos, hanem mert abban az életkorban az a normális. Egy 15-16 éves fiú még talán vár hosszú hónapokat.


Átlagos huszonéves fiúk korukbeli partnerrel akár naponta többször is szexelnek. Ehhez képest Te a 15 éveddel nem vagy túl jó alternativa.


Keress korodbeli srácot! Nem önmagában a 6 év korkülönbség a sok, hanem az, hogy Te még gyerek vagy, ő meg már felnőtt!!!


A szöleid dolgát meg tényleg inkább ne firtasd. Nem tudhatod, hogy miken mentek keresztül, hogy anyukádnak mikor és milyen élményben volt része... (Esetleg egy eltitkolt abortusz 17 évesen??? - De eszedbe ne jusson rákérdezni erre!!!!)

Pont azért kellene megbíznod az ő értékítéletében, mert ő már átélt hasonló élethelyzetet.

2012. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyébként én jártam egy sráccal, 19 voltam de megmondtam neki h a házasságig várni szeretnék. Elfogadta. 10 hónapra rá megmondtam neki h mégsem akarok várni, de ő addig várt volna rám amíg akarom. Aztán szakítottunk de ez mindegy, csak azért mondom h léteznek ilyenek is
2012. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a korkülönbséggel van baj. Én 28 vagyok, a férjem 38, nincs ezzel semmi gond, de én 25 voltam amikor megismerkedtünk. Ha 15 lettem volna, valószínű most nem lennénk házasok.
2012. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!