Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Észre vettétek, hogy rengetege...

Észre vettétek, hogy rengetegen nem jönnek ki jól az apjukkal?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk,de lányok is.
2012. máj. 15. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Férjem sem jön jól ki az övével, de csak azért, mert az apja egy zsarnok. Én imádom aput, jól kijövünk :)
2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a saját életemből tudom,hogy az apák általában főnökök akarnak lenni,és nem is kedvesek a gyerekeikkel.
2012. máj. 15. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked hány apád van? Ha csak egy, akkor elég durva az általánosításod...
2012. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a saját,ismerőseim apját is ismerem,és ahogy oda tettem,általában...
2012. máj. 15. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem jövök ki az apámmal.Pont ezt tapasztaltam,nagyon ő akar lenni a főnök és annyit sem akar elismerni,hogy már 22 éves vagyok,nem kisgyerek.Egyszer beszólt nekem,hogy nem nézhetem azt a csatornát a tévében,mert túl sok benne az erőszak és rosszat tesz a gyerekeknek.Ennyit.Akkor 18 éves voltam.Ez nekem már ennyi idősen kicsit megalázó volt,főleg úgy,hogy nem vagyunk jóban.És emellé társul még a zsarnokossága és a butasága.Szóval nem jövünk ki.És lány vagyok.
2012. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főnök? Hát miért, ki legyen a főnök? A gyerekek? Szerintem szülőknek kell irányítaniuk egy családban. Ami szerintem nagyon nagy baj a legtöbb apával, hogy nem fordítanak elég gondot a gyerek lelki fejlődésére, nem beszélnek velük eleget, nem ismerik meg őket eléggé.
2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát,utolsó elötti,kb ugyanaz a helyzetünk,csak az enyém többet hoz megalázó helyzetbe.

utolsó:Nem az a baj,hogy megmondja mit tegyél,hanem az,ahogy mondja,amilyen módon.

2012. máj. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!