Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez annyira etikátlan nem?...

Ez annyira etikátlan nem? Vagy ne szóljak bele?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy holnap megyek beszerezni pár dolgot a nyaraláshoz és a legjobb barátnőm úgy döntött hogy feltétlenül velem tart. De az anyukája rosszul lett hajnalban és úgy gondolom hogy nem szabadna magára hagynia ha bármikor rosszul lehet ráadásul műtét előtt is van.

Mindig is makacs volt, és sehogy se tudom meggyőzni hogy maradjon otthon. Ráadásul így engem fognak utálni a szülei :( Mondtam h nem talizok vele , de ő meg azt mondta hogy akkor elmegy máshová.

Ha a szüleim megtudnák hogy ilyen beteg az anyukája és meg együtt lógok a barátnőmmel tuti h kitekernék az én nyakamat is, pedig én nem hívtam el őt magammal.

Mit tegyek?


17/L


2012. jún. 5. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja szegény anyukájának? Az sem mindegy. Meg hogy jóban vannak-e,ott van-e az apukája segítségnek az anyukája számára,stb.
2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ajánld fel a barátnődnek, hogy majd elmentek máskor. Te se menj akkor holnap.
2012. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! szerintem is menjetek el máskor együtt. Ha vagytok olyan jóba a családjával,hogy nem kínos ilyen kiszolgáltatott helyzetben látnod az anyukáját akkor menj át hozzájuk és akkor a barátnőd se csinál más programot és nem megy el otthonról.

jah és jobbulást az anyukának

2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az apukája vele lesz, de a gondozásban segítenie kéne a barátnőmnek is (főzés, innivaló készítés meg ilyenek) Szerintem. Szóval lehet hogy lemondom a programot, és akkor talán ő is letesz róla.
2012. jún. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!