Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elfelejtette az évfordu...

Férjem elfelejtette az évfordulónkat! Most van az ötödik. Mit tegyek? Szóljak neki? Vagy szedjem darabokra holnap?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Miért, már éjfél van?
2012. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha estig nincs semmi jele, hogy észrevette volna, mondd meg neki. Tudod, néma gyereknek az anyja se...
2012. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
A darabokra szedésnek semmi értelme. Én csak kellemetlen helyzetbe hoznám mondjuk egy kényeztető éjszakával (finom vacsi és egyéb kellemes dolgok) és ha rákérdezne miért is kapja ezeket, akkor csak úgy félvállról megjegyezném, hogy "ja, csak ma van az évfordulónk".
2012. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Most utazott el a barátaival balcsira =/ És igen,tuti ott vannak és nem készül semmivel.
2012. máj. 30. 17:39
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Huh, azért tényleg várd meg az éjfélt... Nálunk tuti nem felejti el, előtte mindig beszélünk róla, emlékezünk, nosztalgiázunk... a névnapomat szokta elfelejteni, aztán felhúzódtam, és azt mondtam, hagyjuk az összes névnapot a fenébe, örült is neki, én meg többet nem csalódok.
2012. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy elfelejtette? Talán csak kíváncsi, hogy Te emlékszel-e és arra vár, hogy te hozd szóba.

Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Vacsora, ajándékozás?

2012. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ó! nos, ebben a helyzetben viszont lefekvés előtt írjál neki egy sms-t, hogy boldog évfordulót.
2012. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Így gáz :-(


Szerintem is este írj neki, hátha észbe kap.

2012. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
56%
és miért kell szétszedni? ha mindenben ilyen vagy, nem is csoda ha elfelejti, lehet az egész lényedet el akarja már...nem feltétlen tartja fontosnak, más az értékrendetek, az 5-nél pl nekem se mondta, de én nem szétszedtem, annak mi értelme? csak mondtam neki hogy szomi vagyok, nagy kerek szemekkel aztán leesett neki, egyszerűen aznap elfelejtette mondani,(mondjuk tény, hogy nem másnap mondtam, hanem aznap) de amúgy tudta, hogy mi van. Gyönyörű lesz minden évforduló ha most jól nekiesel, csak ez marad majd meg benne, hogy jaj gyorsan valamit az asszonynak mert különben megöl.
2012. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Ez esetben este írnék neki egy SMS-t, hogy neked IS boldog évfordulót.
2012. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!