Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt képzeletbeli barátotok...

Volt képzeletbeli barátotok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még rá? Hogyan nézett ki és meddig "maradt" veletek?
2012. jún. 10. 20:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
WTF? Nem volt.
2012. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem!
2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Nekem valódi barátaim voltak. Még mindig "velem vannak".
2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, egy egész család.

De nekem hányatott gyermekkorom volt, kompenzálni kellett valahogy...

2012. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátom nem volt, viszont valakinek rendszeresen elmeséltem mi történt velem.

Érdekes, nem tudom kinek. Nem gondoltam senkire, nem szólítottam meg senkit, mégis valakihez beszéltem. Nem tudom mennyire érthető, elkébzelhető.

Nem emlékszem már mennyi idős koromig tartott, de már bőven tizenéves voltam.

Sokat gondolkodtam miért lehetett ez az elmesélés. Azt gondolná az ember, hogy aki kébzeletbeli baráthoz, vagy gondolatban valakihez beszél, annak nincsenek valódi barátai. De voltak. Tehát nem tudom, miért lehetett "szükségem" gondolatban mindent elmesélni valakinek. Pláne, hogy a mai napig nem tudom kinek:)

Bár van egy tippem.

Nem jártunk templomba, nem kaptam vallásos nevelést, csak így felnőtt fejjel kezdtem el Istenben hinni, viszont az utóbbi időben arra gondoltam, hogy talán gyerek koromban, igaz nem tudatosan, de Istenhez beszéltem.

2012. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt,kb 15 éves koromig "maradt velem"

Egy fiatal férfi volt,magas,szőke hajú.

Abszolút nem ez a típusú férfi az ideálom,de "barátként" jó volt.

2012. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehet-e képzeletbeli barát kategóriába sorolni, de én 2-4 évesen mindig egy szomszédról beszéltem, Kulikáékról. Tavaly megnéztem és tényleg van ilyen név Indiában. :)
2012. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem különböző állataim voltak. Volt sünim, farkasom, elefántom, meg még egy csomó dolog, de nem emlékszem rájuk. Anyu mondta, hogy, ha valamit véletlenül kilöttyentettem, vagy eltörtem, vagy bármi történt véletlenül, akkor azt a farkas csinálta:) Nem tudom, mettől meddig voltak vele, de suliban már nem voltak meg.
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Képzeletbarátom nem volt, de olyan volt, hogy azt képzeltem, hogy egy kutya vagyok.
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
volt. 4-5 éves koromban. se én se láttam,csak beszélgettem vele. :) amikor oviba mentem (én csak 1 évet jártam suli előtt) akkor eltünt
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!