Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha anyám ilyen?...

Mit tegyek ha anyám ilyen? írtok nekem tanácsot is?

Figyelt kérdés
Anyám folyton csak magára gondol,mindig az van amit ő akar.ha nem akarok vele elmenni egy helyre mert már fáradt vagyok,vagy nincs kedvem ő rögtön elhord mindennek kiszab mindenféle büntetéseket majd veszekszünk. Egyszerűen elegem van belőle megígér valamit azt se tartja be soha és mindig azzal jön hogy ő csak jót akar. Most is azért kaptam szobafogságot mert azt mondtam szevasz

2012. jún. 21. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Milyen helyekre kell vele elmenni?

2012. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennél azért kicsit többet kellett volna írnod, mert ennyiből elég nehéz kitalálni, hogy mi a gondotok egymással.

Hány éves vagy? Fiú, vagy lány? Tesóid vannak? Velük hogy viselkedik anyukád? Édesapád mit szól ezekhez a konfliktusokhoz? Mit jelent az, hogy nem akarsz elmenni egy "helyre"? Hova? moziba, különórára, rokonokhoz...?

2012. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy csésze kávét és ülj le vele beszélgetni. mond el neki hogy zavar 1,2 dolog és ha ez után sem változik semmi akkor addig csináld ezt amíg nem változik meg. kérj meg közeli rokonokat akik sűrűn találkoznak vele hogy ők is beszéljenek vele ez miatt. (nem ciki a saját érdeked)
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedből nem derül ki a legfontosabb, az, hogy hány éves vagy. Ha otthon laksz, a szüleid tartanak el, és pl. anyukád megkér, hogy segíts bevásárolni, vagy hasonló, akkor bizony nem benne van a hiba. Az ígéretekkel kapcsolatban más a helyzet. Akármennyire fiatal is vagy, szerintem senkit nem lehet megvezetni, vagy becsapni. Ne kiabálva, hanem nyugodt hangnemben mondd el neki, hogy rosszul esik, ha nem tartja be az ígéreteit, mert így csak a bizalmadat fogja elveszíteni. Mondd neki, hogy ha valamiről tudja, hogy nem fogja / nem tudja betartani, akkor meg se ígérje. A büntetésekről pedig nem írtad, hogy miért büntetnek meg. Elég valószínűtlen, hogy azért, mert nem akarsz elmenni valahova. (És pont ezért szobafogság, ami ebben az esetben ugye nem is büntetés, mert te magad nem akarsz menni...)
2012. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok,anyukámmal és a nagyszüleimmel élek,nagyszüleim most vidéken vannak,szóval anyummal vagyunk most csak kettesben.
2012. jún. 23. 11:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bevásárlása kér meg,meg hasonló.!!!
2012. jún. 23. 11:49
 7/7 zusomJe válasza:
57%
darabold fel, aztán szórd szét a Bakonyban!
2012. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!