Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha saját anyám csicskának néz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és fiú, de anyámnak szokása lett, hogy a sima prioritású dolgokat is azon nyomban akarja megcsináltatni velem, olyan előszóval hogy "pattanjál". Ha valamit csinálok magamtól észre se veszi, de akkor is beleköt valamibe. Reggel nem hagy aludni, mert mikor megy dolgozni, bejön kinyitni az ablakot, közbe meg hangoskodik, és én visszaaludni nemigen tudok. Ha eltűnik valami, biztos én voltam...


Mindenkinek azt mondja, hogy trehány és lusta vagyok. Amikor meg veszekedek, mindig azt mondja hogy a serdülőkor miatt vagyok ilyen, és hogy pszichológusra van szükségem.


2012. jún. 27. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem normális.

De kinek mi a normális...

2012. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Hát nem norma,mint az enyém se :/
2012. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát, mintha csak a saját anyámat olvasnám. :( Én 21 éves lány vagyok. Múlt héten kitakarítottam az egész lakást, minden apró kis szegletet, letörölgettem, elpakoltam, nem mondom, másnapra ugyanúgy nézett ki minden. Anyám mindig azzal jön, hogy ő dolgozik, de könyörgöm, más is dolgozik, attól még nem hiszem, hogy olyan megerőltető maga után beágyazni, vagy a levetett ruháit elrakni, szerinte kb. ez is az én dolgom lenne. Ő meg hazajön és onnantól estig csak a számítógépen játszik. Tegnap iszonyatosan összevesztünk, ott aludtam a barátomnál, utána meg találkoztam a barátnőmmel, akivel félévente szoktunk. Erre elkezd hisztizni ,hogy mit képzelek, hogy nem csinálok itthon semmit, ilyen nincs, hogy így elmegyek. Megjegyezném, hogy a saját dolgai voltak szerte széjjel. Velem is hasonló hangon beszél, hogy haladjál, meg rajta, meg pattanj. Borzasztóan elegem van belőle, és alig várom, hogy elköltözzem. Nehogy már 21 évesen ne találkozhassak 2 órára a barátnőmmel. Bocsi, hogy hosszú lett, de most olyan jól esett kiírnom magamból. :(
2012. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a saját anyám már azon gondolkozik hogy mért kezdem utálni...


Én is el akarok költözni mi hánt lehet, és nem is nagyon szeretnék sűrűn találkozni anyámmal azután, hiszen mindig csak a veszekedés van, ha 1 órára leülök mellé.

2012. jún. 27. 11:28
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát, mindketten, akik leírtátok, hogy milyen az anyukátok... :s Ha nem túloztatok, akkor sajnállak titeket, mert ez nem normális! :s
2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém is ilyen... én is lány vagyok, 23 éves, szüleim nem voltak itthon pár napig, mire hazajöttek mindent kitakarítottam, csillogott-villogott az egész ház, hazaérnek, anyum: "kitakarítottál, de jó, de azért a terítőt kivasalhattad volna..."

De ez csak egy példa... ha valamit csinálok, az tuti nem jó, mindig beleszól, hogy hogy kéne, pedig úgy gondolom, hogy ennyi idősen már magamtól is meg tudom ítélni, hogy jól csinálom-e a dolgokat...

2012. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
az én felmenőm is ilyen, csak pepitában. Rengeteg ilyen szülő van, elkeserítő..
2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha mindenkié ilyen, még a végén kiderül, hogy a szülő a normális és mi vagyunk hülyék :D
2012. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

lehet de én már érzelmileg kikészültem. Anyámnál ez miatt, a nőnél akit meg szeretem egy egész más dolog miatt.


Most az lényegtelen, csak utána meg csodálkoznak a szülők hogy a gyereküknek senki felé semmi érzése nem lesz...

2012. jún. 27. 11:43
 10/26 anonim ***** válasza:
3. vagyok, már engem is teljesen kikészített, folyamatosan görcsben van a gyomrom, ha itthon van, és már rég elköltöztem volna, ha nem lenne a húgom, akit nem tudok itt hagyni még. Utálom, hogy rosszul kell éreznem magam, ha hétvégére el akarok menni, vagy hét közben a barátomnál akarok aludni. Neked nincs lehetőséged albérletre, vagy ilyesmire?
2012. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!