Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy derült ki hogy a párotok...

Hogy derült ki hogy a párotok megcsalt? Mivel bukott le?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy meg csalt-e az nem derült ki,de én a gusztustalan módját választottam,megnéztem az üzeneteit a telefonjában.Nem jutott volna eszembe ha nem viselkedik úgy ahogy akkor viselkedett.Persze volt kimagyarázás....
2012. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Arra válaszolnék, hogy milyen jelei lehetnek a megcsalásnak. Amikor párkapcsolatban élsz a kapcsolat felvesz egyfajta rutint. Meglesz a napi menetredetek, az, hogy hová mentek szórakozni és kivel, megismeritek egymás szokásait. A gond azzal kezdődik ha valamelyik fél hirtelen elkezd megváltozni. Gondolok itt, kitörölt híváslistára a telefonban, hirtelen felbukkanó új ismerősökre, új hobbira, megváltozott viselkedésre, új e mail címre stbstb. A lista igencsak hosszú lehet. Mindezek nem jelentik egyértelműen azt, hogy megcsalás van a háttérben, de ilyenkor kezdj el figyelni. Az én párom hirtelen elkezdett nem szexelni és ez tartott 4 hónapig. Bár állítása szerint nem volt senki a háttérben mégis a szakításunk után két nappal már ott smárolt a lépcsőház előtt az egyik haverommal. A hűtlenségnek megvan a maga lélektana. Üdv. Józsi
2012. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Józsival,én ,szerintem is el kezd megváltozni az ember ha csal,furán viselkedik,ha addig nem járt el otthonról,hirtelen midenféle programja lesz,vagy nagyon sok lesz a munkája,az én volt párom igy viselkedett,bár nem bukott le,de szakitásunk után kb 2 hétre,már a mással volt,a (munkatársnöjével).
2012. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
:))Jaja. Az a legnagyobb baj, hogy hülyének nézik a másikat az emberek. Legjobban azt szeretem, amikor a megcsalós fel van háborodva azon, hogy megnézed a híváslistáját, esetleg e mailját etcetc. Röhej
2012. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan amatőr, hogy a szomszéd bérházban lakó csajjal csalt meg. Egymásra nézett a lány szobája ablaka és az én erkélyem. Elment a pasim, én meg kimentem a terszra elszívni egy Vogue-t...közben néztem a szomszédházak ablakait, ki mit csinál, otthon van e a barátnőm, ég e nagyinál a villany stb, közben valahogy odatévedt a tekintetem egy ablakra, ahol látok egy pasast ugyanolyan szép narancssárga dzsekiben mint amiben távozott a pasim, sőt a haja is olyan, sőt az ott Ő! Nini..de izgi, csókolozik, megvacsorázik, puszilgat, iszik valamit, aztán lekapcsolták a lámpát.

Én átsétáltam, bementem a lépcsőházba, fel az emeletre és felakasztottam a kilincsre a pasim cuccait egy teszkósszatyorban.

2012. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim kapcsolatáról számolnék be. Egy napon én találtam egy ékszerbolti blokkot egy kb 20 ezer forintos medálról, amit anyu észre sem vett, csak kirakta valamelyik zsebből mosáshoz. Vigyorogva vittem ki a fürdőből, hogy úristen kinek volt ennyi pénze... Ekkor még azt hittük bátyám lepte meg a barátnőjét, de nem. Nem gondoltam, hogy ezzel az ártatlan felismeréssel gyakorlatilag én robbantom ki a családunk közös életének lehető legnagyobb vitáját. Azóta sem tudom, hogy hibáztassam-e magamat, vagy talán jobb volt így. Kiderült, hogy ekkor már 2 éve csalta állandó partnerrel apa anyumat.
2012. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam rajta,sokat gondolkodott,befordult,nem úgy érintett meg,mint előtte...Igazából semmi olyan nem volt,ami nagyon feltűnő lett volna úgy általában másnak,én éreztem,hogy valami nem stimmel.

Rákérdeztem,elsőre tagadás volt a válasz,3szorra,pedig elmondta,h mi volt..

2012. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök véletlen volt, semmit nem változott párom, ugyanúgy dúlt köztünk a szerelem... így még fájóbb volt...

Bár ez netes "megcsalás" volt csak, egyszer találkozott egy lánnyal, de be volt sz*rva és semmi nem történt.

Szóval, nem találtam a számítógépen egy dokumentumomat ezért a legutóbbi fájlokban kerestem a start menüből és hát találtam egy halom pucér nős képet. Meglepődtem, mert erről nem tudtam és ahogy nézegettem a titkos nős mappáját, abban voltak lementve chat beszélgetések, elég intimek, romantikusak is... Na, azt hiszem innentől kezdve már nincs mit mesélnem.

2012. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A feltűnő bizalmatlanság, ok nélküli féltékenykedés is intő jel lehet (mindenki magából indul ki ugye).

Apám éveken keresztül terrorizált otthon mindenkit, hogy anyu biztos félrelép, és mi falazunk neki stb.

Válás után derült ki véletlenül, hogy ő volt az, aki félrelépett...

2012. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!