Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt már a párotok? Hogy...

Megcsalt már a párotok? Hogy tudtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 09:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Igen!És nem sikerült feldolgoznom,nem tudtam magam túltenni rajta...Egyfolytában csak az járt a fejemben,hogy mit is csinálhattak,hogyan,hol...borzasztó...pedig megpróbáltam...Ja,és hát a hazugság is benne volt,majdnem egy évig...
2011. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nheezen ment és sokáig tartott, de sokat számított, hogy pl. nem hazudozott, hanem azonnal megmondta a dolgot. Így végül is tudok bízni benne :)
2011. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. És talán nem kéne olyan kérdést feltenni, ami már milliószor szerepelt korábban.
2011. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem hazudozik. Annyira szúr a szívem. Nem bírok így élni. Az durva ha olyan gondolataim vannak hogy szerzek egy pisztolyt ha hazajön lelövöm és magammal is végzem? Ti is gondoltatok ilyeneket?
2011. febr. 12. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha hazudozik, akkor rakd ki. Második vagyok, én azért bírtam feldolgozni, mert legalább őszinte volt. Ebben az esetben viszont repülnie kell. Utáns neked is sokkal jobb lesz :)
2011. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. És nehezen, de kétszer volt ilyen. Hülye voltam, mind a kétszer elnéztem neki, igaz a második után már nagyon sok veszekedés volt köztünk.... míg végül végre valahára vége lett
2011. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
normális hogy ezek után is szerelmes vagyok belé? hogy lehetne kiszeretni belőle?
2011. febr. 12. 10:16
 8/12 bebe1718 válasza:
Csaltak már meg ,és nem nagyon sikerült túltennem magam rajta,kellett 1 év!Mikor nem számítottam rá akkor jött 1 srác teljesen elfelejtette velem!Természetes dolog hogy még szereted,de hidd el az idő minden sebet begyógyít,teljesen úgy sem tudod elfelejteni.
2011. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még nem.


Nem tudnám megbocsátani, hogy az az ember, akiben maximálisan megbízom és az életem is adnám érte ennyire becsapna, és hülyére venne. Mert ez az.


Soha többé nem tudnék benne bízni. Mert ha egyszer megtette akkor már minden adott, hogy újra és újra is megtegye akár. Hiszen úgyis megbocsátok....

2011. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult gyanús helyzet, és még idejében észrevettem a dolgot. nem csalt meg, de gondolom előbb utóbb megtette volna. Elhagytam.
2011. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!