Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok megcsalt másfél éven keresztül?

Figyelt kérdés
Megtudnátok bocsájtani neki? Figyelembe vennétek az együtt töltött időt, a gyerekeket?
2012. márc. 31. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
1.5év azért még sem egy, egy éjszakás futó kaland Igen hosszú idő ahhoz,hogy szem rebbenés nélkül hülyét csinált belőled..Máskor is megfog,csak ügyesebben ne bukjon le.Én segítenék neki össze csomagolni...
2012. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lecsavarnám a tökét és belenyomnám a fülébe.Nem bocsájtanám meg.
2012. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos nem, ebben az esetben. Ha babátok van és teszem azt egyszer megbotlott és bevallotta akkor lehetséges hogy igen, de így biztos nem. Másfél év rengeteg idő hazugságban. És ha azzal nyugtatod magad hogy a gyermeketek miatt maradsz vele akkor te is és a babátok is fog szenvedni mert érezni fogja/ érzi hogy a szülei nincsnek már jóban, vagy úgy mnt régen. Szerintem, logikusan átgondolva.
2012. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelmű: kiadnám az útját.

Soha többé nem tudnék benne megbízni, és nem is tudnám megbocsájtani.

Másfél év! Az rettentő sok, az nem csak egy botlás.


... egyébként akkor a párod se volt tekintettel a gyerekekre, az együtt töltött időre, neked miért kéne?!

2012. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
hogy tudtad meg egyébként? ő vallotta be vagy lebukott?
2012. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy férfi az illető. Nőről van szó.
2012. márc. 31. 17:24
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

nem bocsájtanék meg, másfél év az nagyon sok idő


ilyen helyzetben már nem csak testiség van közöttük hanem érzelem is

2012. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Ha alapjában véve jó és működőképes a kapcsolat, és elég rég óta vannak együtt (15-20, vagy még több éve, ráadásul gyerekek is vannak... meggondolandó. Elég kényes ügy. Ha meg rossz a kapcsolat, akkor szerintem nincs kérdés.

Érdekes, hogy másfél évig tartott a dolog, de végül a szeretőjével szakadt meg a kapcsolat, nem a párjával.

2012. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

Én sem bocsájtanék meg másfél év miatt...


Egyszer kétszer félrekúr ok, talán nem voltam elég kielégítő, de másfél éven át mással bszni...


Az azért nagyon durva!


Én elaltatnám, és tüzes harapófogóval szakítanám le a csiklóját meg a mellbimbóit!


Tuti megcsonkítanám!

2012. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Ünneprontó leszek: te mennyire figyeltél oda a párodra, ha ennyi időn keresztül nem vetted észre? Lehet hogy pont a figyelmetlenséged miatt csalt meg. Ilyen esetben az okos ember magába is keresi a hibát, hogy esetleg mi az amit nem adott meg a társának.
2012. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!