Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mért van az hogy én csak...

Mért van az hogy én csak másfél honaposan szerettem meg a kisbabámat? Most 4 honapos de már nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
ja, biztos ugy van
2012. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan van, van aki nem szereti. Szülés utáni depresszió, de utána megszereti :)

Miben nyilvánult meg hogy nem szeretted?

2012. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Honapos... hÓÓÓÓÓÓÓnapos!
2012. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Akkor hogyan vágtál bele a gyermekvállalásba? Hogy nem fogod szeretni de azért megszülöd? Furcsa de nagyon.

Nekem.

2012. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt szülés után kimerült,fáradt,stresszes az ember ,nem tudja kipihenni magát,valamin mindig aggódik,főleg ha az első gyereked. idő kell hozzá amig megszokod (akkor is ha tervezett volt) ,az új helyzetet.

Másrészről minél nagyobb a gyerek,annál több visszajelzést ad,rádmosolyog,visszagügyög,4 hónaposan már lehet vele játszani,miközben egy újszülöttel csak a "probléma" van: eszik,alszik,fáj a hasa,állandóan becsinál ..:) Az anyaságba is bele kell jönni ne aggódj. Meg az első 1-2 hónapban a hormonok is hülyítik még az embert elég rendesen.

2012. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hhogy hosszú ó-e te nyelvtan tanár!!!!
2012. júl. 17. 14:41
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Istenem,az első négy válaszolónak hogy lehetne akár1%-ban is hasznos a válasza?:-( kérdező:akármilyen hihetetlen,teljesen normális,amit éreztél és érzel.hidd el,egyre jobban imádni fogod:-),emlékezni sem fogsz a kezdeti nehézségekre.az 5. Válaszoló nagyjából leírt mindent.de az ítélkezőnek üzenem:nyilván árnyaltabb ez az egész,mint ahogyan azt a kérdező leírta.
2012. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ezen a legtöbb anya keresztül megy amin te,csak sokan nem beszélnek róla. az első hetek kimerítőek,és hát nem mindig tömény boldogság mint a filmeken! nekem is borzasztó lelkiismeret furdalásom volt,hogy nem tudtam kiélvezni úgy az első heteket,mint ahogy szeretem volna.
2012. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális vagy. Kicsit furcsán hangzik, de ő egy idegen ember, és hiába volt a te testedben, még nem ismerted őt igazán. Most, hogy látod, hogy mennyire szeret, szüksége van rád, te is megszeretted őt. A szülői szeretet amúgy sem egy kapásból, és feltétlenül létrejövő érzés. Nagyon sokakat elönt a szeretet az első pillanatban, amikor találkoznak a gyerekükkel, de nagyon sokan vannak azok, akiket nem. Csakhogy erről nem trendi beszélni. Nem vagy se rosszabb, se semmilyenebb attól, hogy meg kellett barátkoznod a kisbabáddal.
2012. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen megértöek vagytok!! és kössz a válaszokat is!
2012. júl. 17. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!