Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Meg lehetne élni albérletbe...

Meg lehetne élni albérletbe havi 170000-ft-ból? Van egy másfél éves babánk.

Figyelt kérdés
45+rezsi lenne az albérlet.
2010. szept. 6. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meg. nem lesz thaiföldi nyaralás, de ki fogtok jönni belőle. szerintem
2010. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 170 ezer az nettó?Szerintem meg, de valószínű szűkösen, luxusok nélkül. Függ attól is, milyen egyéb kiadásaitok vannak: részlet, telefon, stb. Sajnos félretenni biztos nem nagyon tudtok.
2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Háát.. mi ketten vagyunk (gyerek + én), ennél egy picit kevesebből élünk, de végülis megvagyunk. De hát ti hárman vagytok, így nem tudom, hogy mennyivel több a kiadásotok. Nekem a lakbérem is kevesebb, csak 30 ezer havonta, plusz persze a rezsi.

Érdemes lenne összeszámolni, hogy mik a fix kiadások, úgy már lehetne kalkulálni.

2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a rezsi "csak" 15.000 havonta, akkor a lakbérrel együtt 60.000 a fix kiadás. Marad 110.000 Ft két felnőttre, és egy pici gyerekre. Ha ehhez még esetleg munkábajáráshoz bérlet kell, hát nem túl fényes életet lehet élni. Tudom, vannak sokan ennél is rosszabb anyagi helyzetben sajnos, de ha nem muszály, ne válasszátok az albérletet.
2010. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi ketten vagyunk egy családi házban, 90ből élünk, nem olyan rosszul, (nálunk is van hitel 20-25e)
2010. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mennyi lenne a többi fix kiadás?rezsi meg ilyenek?
2010. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából nálunk is ez az arány (sőt minálunk 2 gyerek van ennyire), szóval meglehet élni.

Az igaz, hogy a hónapvégi likviditási probléákat hitel kártyás vásárlásokkal hidalom át, de eddig (lassan 6 éve hogy megvan) vissza tudtam rakni a következő hónapban.

2010. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van, aki sokkal kevesebből él, más kérdés, milyen színvonalon. Dőzsölni nem fogtok, az biztos.
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hajna88 válasza:

Szia!

Nekünk 40+rezsi...kb 100.000ra jön ki...

4-en lakunk egy háztartásban...A fizu 50ezer+a páromnak 2nap melóra 27000ft a fizuja..(15napot melózik/hó)

És még nem haltunk éhen...:)

Kitartást...:)

2010. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én inkább saját házat vennék, egy kisebbnek kb. ennyi a törlesztője és a sajátodat fizeted nem másét. Egyébként meg lehet élni.
2010. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!