Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » S. O. S. Mi van, ha ilyen...

S. O. S. Mi van, ha ilyen ruhában megyek a temetésre?

Figyelt kérdés
Először is ne haragudjatok, hogy ebbe a kategóriába írom a kérdést, de sürgős választ szeretnék kapni. Egy jó ismerősöm halt meg, holnap lesz a temetése. Az az igazság, hogy nekem nincs fekete alkalmi nadrágom. Amim van: Fekete cicanadrág, fekete csőtop, de hosszított (takarja a fenekem) erre rávennék egy alkalmi fekete rövid ujjú bolerót, hogy a vállam ne legyen kint és fekete lábbeliből csak egy magassarkú papucsom van (ami szolíd). Szerintetek mi van akkor, ha ezeket veszem fel?

2012. júl. 31. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz! Egy alkalmibb buliba oké, de temetésre... Hát.. várd meg a többiek véleményét, lehet én vagyok túl konzervatív.
2012. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
a cicanaci az necces. nem tudnál kölcsönkérni valakitől egy fekete nadrágot?
2012. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem közvetlen rokonod temetésére mész,akkor szerintem nem kell a tiszta fekete.A cicanadrágot én nem venném fel.Biztosan van valami sötétebb színű nadrágod,vagy szoknyád.
2012. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg valakitől kölcsönkérni valamit. De temetéstől függ, világi vagy egyházi temetés? Esetleg a hozzátartozókat kérdezd ha, de nem a ruhádat fogják nézni, nem ez lesz a lényeg.
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
feketének fekete, de szerintem ez így nem temetésre illik. bár meg kell vallani, te legalább törekedsz a végtisztesség megadására, más meg virágos fehér szoknyákban jelenik meg. Inkább vegyél fel egy farmert a fekete felsővel és a boleróval, meg egy sötét cipőt, vagy a papucs nem látszik a farmer alatt. Inkább azt szerintem.
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha a cicagatya nem jó akkor a többi sem és akkor már megint ott vagyok, hogy mit vegyek fel? Kölcsönkérni nem tudok, mert ismerősök körében senkivel nincs egy méretünk.
2012. júl. 31. 13:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem közvetlen család tag vagy, egy nem fekete de sötét nadrág is megfelel. Cicanacit én nem vennék fel temetésre, akkor inkább már egy sötétkék vagy sötétszürke nadrág.
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Fekete szoknya?Csak jártál iskolába,évnyitó,évzáró...Keresgélj még kicsit!Amit kiválasztottál,tényleg buliba való.
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy csőtopban, meg cicanadrágban menjél már temetésre!!! Nincs egy rendes nadrágod, vagy egy sötét szoknyád meg egy világos blúzod meg egy fekete cipőd? A magassarkú papucs is nagyon gáz!!!
2012. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál sokat magadról, pl. hány éves vagy. Nem közvetlen hozzátartozónál jól megfelel az iskolai ünneplő, azaz sötét alj/nadrág (tehát a sötétkék is) és fehér blúz.
2012. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!