Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam apukája elhunyt,...

Osztálytársam apukája elhunyt, viszont nem vagyunk/voltunk puszipajtások. Ettől függetlenül is illik elmennem a temetésre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
igen, illik
2012. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk ilyen helyzetben kötelező jelleggel el kellett menni az egész osztálynak.Annak az osztálytársam anyukájának a temetésére is elmentem,akit amúgy utáltam nagyon.Így illik.
2012. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az apukám 3 hónapja halt meg. Semelyik osztálytársamat sem hívtam el a temetésre és még a legjobb barátnőmet se. Nem ismerték az apámat. Nekik is kellemetlen lett volna. Azok gyászolták akik ismerték. Nem azzal nyújtanak lelki támaszt ha elmennek a temetésre hanem ha mellettem állnak.
2012. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
ja és 16/L
2012. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Amikor osztálytársam apukája meghalt én sem mentem el, pedig nem voltunk rosszban. Csak a legjobb barátnői mentek el, ők képviselték az osztályt + küldtünk egy koszorút.
2012. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Én nem mennék a helyedben legfeljebb ha meghívna.De azt írtad hogy nem vagytok jóban szóval ez nem valószínű.
2012. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem illik, sőt. Nem akarnám, hogy egy csapat gyerek életem egyik legtragikusabb eseményén ott feszengjen. Ez egy családi esemény, nem osztálykirándulás.
2012. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

mi az, hogy nem mennék, csak ha meghívna?!


temetésre nem szokás hívogatni



és igen, illik elmenni

nálunk ilyen esetben mindig megjelent az egész osztály

elvégre évekig együtt töltöttük időnk legnagyobb részét, még ha nem is mindenkivel a legnagyobb barátságban

2012. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Én félárva vagyok. Nekem személy szerint jól esne ha eljönne egy osztálytárs ha hallaná milyen tragédia történt a családomban és osztozni kívánna fájdalmamban ezzel.

Ha nem tudsz elmenni valamilyen oknál fogva, akkor a legközelebbi találkozáskor kell részvétet nyilvánítani. Telefonban, üzenetben soha!

2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
És ez nem menyegző!!! Ide nem fognak díszmeghívót küldeni! Aki értesül róla az vagy elmegy vagy nem.
2012. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!