Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként milyen ruhában...

Kismamaként milyen ruhában mennél temetésre?

Figyelt kérdés
Nagyon közeli hozzátartozó...
2010. júl. 11. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen feketében. Nem tudom, h hány hetes vagy és mekkora a pocid, de ha más nem akkor egy bővebb póló és egy gumis szoknya, amit le tudsz tolni a hasad alá.
2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébént is sokszor jártam feketében, a kedvenc színem (már elnézést). De ha nincs fekete ruhád, egy szalagot tűzzél ki, szerintem ezért nem szólhatnak meg, ha nem mész teljesen feketében, így hogy babát vársz.
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete nadrág, pulcsi és fekete kabát. Decemberbe volt a temetés, januárban szültem.
2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána is akarod gyászolni,akkor fekete blúz és szoknya a megfelelő. De lehetsz másmilyen sötétebb ruhában, a nyakadban egy fekete sállal is. Függ természetesen attól,hogy mennyire vagy előrehaladott állapotban,és a rokonság mennyire ragaszkodik a régi szokásokhoz.
2010. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon furcsa pocakkal a fekete, sosem hordom ezt a színt.

Egy fekete nadrágra gondoltam, fekete alapon picit fehér mintás blúzzal. Akkor ez így megfelel? A blúz már megvan, nadrágot nehéz találni? 21 hetes vagyok, már nagyocska a hasam.

2010. júl. 11. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy fekete alkalmi kismamanadrágom, ahhoz vettem egy fekte alapon fehér mintás fölsőt, abban mentem. Mindkettőt ki tudtam használni később is, sőt, a következő terhességnél is, mert alkalomra is szépek voltak.
2010. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
persze jó az amit írtál. bár én inkább szoknyát vennék, mégis szellősebb, és kényelmes cipő, papucs! keress ha lehet árnyékot. részvétem!
2010. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
fekete. tök mindegy, hogy kismama, nem kismama. temetésre feketében. ez a szokás, ez a gyász színe. és egyáltalán nem érdekelne,hogy jól áll-e vagy sem.
2010. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!