Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A neten tudok valahol családfa...

A neten tudok valahol családfa kutatást végezni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen nem titkosított dokumentumok valahol ?
2009. júl. 21. 01:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

ugyan, mi értelme van?

lehet, hogy nem is az az apa valamelyik ősödnél, aki fel van tüntetve. régen azért kevesebb volt a házasságtörés, de akkor is előfordult, akkor meg borul az egész.


amúgy, ha beírod a keresőbe, akkor feldob pár ilyen kérdést. főleg a levéltárat ajánlják a többiek.

2009. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Neten nem igazán. Levéltárban lehet.. Neten csak olyan oldalakat talász, akik családfa kutatással foglalkoznak. Őket neten keresztül is el tudod érni, ha nem akarsz levéltárazni, de ez pénzbe kerül-
2009. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Segédszoftvereket találsz, amivel könnyebben rendszerezheted a fellelt rokonokat, de magát a kutatást nem végezheted neten, el kell menni levéltárba. Akik linkeket fognak neked adni (lesznek ilyenek), azok is csak ezeket a szoftvereket ismerik, konkrét adatok azokban nincsenek.

Van olyan weboldal, ahol már használják ezeket a szoftvereket és iwiw-szerűen működik, ha szerencséd van, akkor találsz valakit, távoli-közeli rokont, aki pont vagy egy részt kutatja, amit te keresel, s azok már lehetnek nyilvánosak (de nem feltétlenül, mert a felhasználó megjelölheti a kutatását úgy, hogy ne legyen publikus), tehát vagy szerencséd van egy ilyennel, vagy neked kell utánajárnod.

2009. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én csak az ittvoltam.hu-t ismerem
2009. júl. 21. 21:45
 5/14 anonim válasza:
44%

Igen tudsz, www.myheritage.hu

Sok szerencsét!

2009. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. júl. 21. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
07:47 vagyok, és alaposan lepontoztak, sejtem, hogy kik, de pont a 21:46 típusú válaszokra utaltam. Én is ismerem az oldalt, de azt fogod rajta megtalálni, amit írtam. Adatokat nem, csak ha más már kikutatta és publikussá teszi.
2009. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,én minden választ hasznosnak veszek :)
2009. júl. 21. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Itt vannak mindazon jogszabályok és rendeletek, amiért az Országos Levéltár NEM TEHETI NYILVÁNOSSÁ az adatbázisát.
2009. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

[link]


(ez lemaradt)

2009. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!