Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miert utalnak ennyire a szuleim?

Miert utalnak ennyire a szuleim?

Figyelt kérdés

szoval az van hogy van egy kisocsem aki 10 eves

ot jobban szeretik sokkal mint engem

pedig o csak a szamotogepnel ul nem segit semmit,en meg mindet megteszek amit mondanak

es a szuleim minden kicsi dologba belekotnek es abbol aztan hatalmas veszekedes lesz:/

meg az is van h a tesom szent, o sose csinal semmi rosszat:/


mar nagyon elegem van ebbol:((

kerlek segitsetek!!

privatba is irhattok


13/l



2012. aug. 25. 22:20
 1/6 Zahraa válasza:
Biztos nem szeretik jobban ne aggódj:) csak kicsi még és több dolgot elnéznek neki, te viszont már nagyobb vagy és érettebb. Szerintem ülj le velük kicsit beszélgetni, hogy mit érzel és hidd el megoldódik a probléma:)
2012. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mar beszeltem errol veluk...

de nem oldodott meg semmi:((

2012. aug. 25. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez van a kistesókkal. barátoméknál is ugyan ez a helyzet. Csak ott ő az idősebb, a szülei állandóan szidják, hogy milyen rendetlen meg semmit nem segít, holott ez egyátalán nem így van. a huga meg maga a tökély, a kisangyal. Majd ha felnőttök elmúlik. addig meg az öcséddel is próbálj inkább jóba lenni.
2012. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális irigykedés a kisebb gyerekre. Majd kinövöd.
2012. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj,ha majd öcséd csinál valami rosszat akkor majd te leszel a jókislány.egyébként mit mondtak amikor felhoztad h téged nem szeretnek annyira?
2012. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszi...

ha csinal valami rosszat a tesom,akkor o ramkeni es persze h a szuleim neki hisznek:((

es azt mondtak h nem igy van,meg minden:/

de en erzem h igy van

2012. aug. 26. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!