Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy kezelnétek az olyan...

Hogy kezelnétek az olyan családtagokat, akik jelentéktelen emberként kezelnek téged és fittyet hánynak rád, ha megis szólalsz (egymással beszélgetnek tovább, vagy meg se hallják amit mondasz vagy kérdezel)?

Figyelt kérdés
Ha megszólalok, rendszerint vagy egymással beszélgetnek tovább, vagy meg se hallják, amit mondok és a saját gondolatmenetüket mondják tovább. Ha a céljaimról kérdeznek, és beszélek róluk, lebeszélnek róla, és elmagyarázzák, miért vagyok rá alkalmatlan, holott alig ismernek - vagy megkérdezik tőlem: Minek neked az? Intelligens emberekről van szó, csak mindegyiknek megvan a saját egója és elképzelése amiből nem enged és csak azt tartja jónak... mit kezdjek az ilyen emberekkel? :)Ö

2012. szept. 26. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, nagyon jólesett, és aranyosak vagytok. Keresztszülőkről lenne szó. (anyukám nővére, és a férje, valamint unokanővérem és a férje) :) Azóta persze én is elgondolkodtam azon, hogy talán bennem van a hiba: talán túl halk vagyok, amikor megszólalok, és csak akkor várhatom el, hogy ők is nyitottabbak legyenek felém, ha én is jobban nyitok feléjük.
2012. okt. 6. 05:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!