Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem számíthatok...

Kiralylany85 kérdése:

Mit tegyek? Nem számíthatok az anyámra. Nem rég azt hittem, h. elvetéltem és küldtem egy sms-t anyámnak. Erre semmi válasz nem érkezett, pedig tartjuk a kapcsolatot egymással. Párnap múlva felhívtam és csak magyarázkodott.

Figyelt kérdés

Pedig ő is várta az unokáját, de én már nem érdekeltem.

Ezek után mit gondoljak róla??



2012. aug. 24. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom, de nem lehet, hogy egyszerűen nem vette észre? Nekem is volt, hogy egész nap dolgom volt, rá se néztem a telefonra, aztán késő este látom, hogy írtak/hívtak. Ugyanúgy felhívhattad volna még akkor az sms helyett.
2012. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én küldhetek akár 1000 sms-t is az édesanyámnak, soha sem fog válaszolni egyikre sem, mert nem is tudja elolvasni...
2012. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Legalább magyarázkodott. Én anyám ennél sokkal elképesztőbb dolgokat művel.

Baba rendben van?

2012. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Máskor szokott reagálni az sms-edre?

Mit mondott, miért nem reagált.


Én se mindig reagálok sms-re, mert van hogy a másik szobába van a telefonom, a táskába.Egyszerűen elfelejtkezem róla.

Van aki, főleg idősebbek, akik nem tudnak sms-t írni.

2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én sem szoktam SMS-ekre reagálni, mert rühellek SMS-ezni, ergo 2-3 napig húzom, utána meg már cikinek érzem. Szóval kérdésedre válaszolva javaslom, gondold azt, hogy ő is rühelli az SMS-t, és legközelebb simán hívd fel.
2012. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, és azt modta, elolvasta, csak azért nem hívott fel, mert hogy úgyis biztos magam alatt vagyok és csak rosszabb lett volna.

Szerencsére megmaradt a pici, de nagyon bevéreztem, akár kórházban is kiköthettem volna. Ezért haragszom rá, mert ezek szerint a saját kényelme fontosabb, mint hogy erőt vegyen magán és leg. rám csörögjön, élek-e még.

2012. aug. 25. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de vannak, akiknek ha bajuk van, legyen az akármi, semmi kedvük nincs telefonon csevegni. Lehet édesanyád is ilyen és ezért nem hívott. Túlreagálod szerintem. Nemtudom. Végülis úgyis az van, te már eldöntötted, hogy ezt ő elrontotta, akkor nem tudom minek győzködjünk.
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak rosszul esik, és tényleg érdekel, h. én reagálom-e túl?
2012. aug. 25. 19:21
 9/13 A kérdező kommentje:
... és ha róla van szó, hozom-viszem az orvoshoz, tényleg mindenben mellette állok, támogatjuk a férjemmel, ahogy csak tudjuk és sajnos már el is várja.
2012. aug. 25. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, attól, mert az édesanyád, ő is csak ember hülye, rossz szokásokkal, amit lehet csak felnőtt fejjel fogsz észrvenni. Nem feltétlen őt védem evvel, de ez is benne van a pakliban ugyanúgy, hogy vacakul reagálta le, nem tudott mit lépni. Beszélgess vele erről, kérd meg, hogy ilyenkor te jobban szeretnéd, hogy felhívjon, mert ez így most nagyon rosszul jött ki számodra, bánt, de egyetlen hiba miatt senkit sem szabad elítélni. Részben igazad van, ez tény, részben szerintem nem tudhatod akkor mi járt a fejében, szerintem meg már ő se tudja igazából. Ha megijed az ember, csinál hülye dolgokat akartán kívül. Beszéljétek meg nyugodt körülmények között, mondd el, mit szeretnél mit tegyen másképp, ha a jövőben veled történne valami és szükséged volna rá. Kommunikáljatok, ez a legfontosabb!!
2012. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!