Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit adhatnék ajándékba anyukám...

Mit adhatnék ajándékba anyukámnak?

Figyelt kérdés

Semmi különös születésnap, vagy ilyesmi, csak egyszerűen szeretném megköszönni neki, hogy olyan jó anyuka, és hogy nagyon szeret engem! És hogy mindig gondoskodik rólam. Én valamilyen saját készítésű dologra gondoltam, mert tudom, hogy azt értékelné a legjobban! Mi az ami rövid idő alatt elkészíthető, és ugyanakkor szép is? A válaszokat előre is köszönöm! :)

13/f


2012. nov. 12. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Tyű. Ha fiú létedre sütsz neki valami finomat (nem fontos, hogy szépre sikerüljön, bár nem hátrány), azt biztosan értékelni fogja (már ha édesszájú :)) ). Szerintem ez nagyon kedves dolog tőled. :)
2012. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam írni, de csak azért ismétlem az előttem szólót, hogy lásd, ez tényleg bejönne. :)
2012. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg írhatnál egy verset neki :)
2012. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem az ajándékozásban az is nagyon jó, amikor az ember kitalálja, hogy mit készítsen, mi legyen az ajándék. Vedd elő a fantáziádat, biztos, hogy van neked, ha már ez az ajándék ötlet is felmerült benned. Figyelembe lehet venni azt, hogy anyukád milyen egyéniség. Például szereti a verseket? Akkor egy levélben megírhatnád neki a köszönetedet és mellé egy idézet vagy vers saját készítésű borítékban vagy általad készített levélpapíron.

Esetleg virágcsokor, de úgy, hogy te választod ki a virágszálakat és te kötöd belőle a csokrot.

Ha van anyukádnak hobbija, akkor azon a vonalon is elindulhatsz, valami ahhoz kapcsolódó ötlettel.

Egyébként, ha veszel neki egy apróságot, de nagyon szépen, saját kezűleg becsomagolod, masnizod, az is nagyon jó, bár így a csomagolást készítenéd te, de biztosan annak is örülne!

Rövid versikét is írhatsz, vagy ha jól rajzolsz, rajzolj valamit. :-)

Biztosan örülni fog anyud!

2012. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem írok neki egy verset! :)
2012. nov. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!