Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak ajándékba karácsonyr...

Mit adjak ajándékba karácsonyra az anyukámnak, apukámnak, bátyámnak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék melléfogni semmien ajándékkal sem.Én egy 13 éves lány vagyok.A bátyám 16 éves és szeret mindent kütyüs és szerelgetős dolgot.Az anyukám 39 éves és szeret főzőcskézni és nagyon szereti a szemceruzákat és a parfümöket:)Apukám pedig inkább a szerelgetés,fúrás,faragás érdekli. Nem szeretnék túl drága ajándékokat a max össszeg 6000 ft lenne.

2012. okt. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha anyud szereti a parfümöt, akkor vegyél neki azt, és ha kifutja a pénz, akkor még egy szemceruza is belefér. Vagy vegyél neki valami arckrémet. Apudnak vegyél egy üveg italt, vagy egy pénztárcát (az utóbbi csak úgy beugrott). Bátyádnak meg vegyél valami PC játékot. Vannak olcsóbbak is, ami jó.
2012. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. okt. 28. 16:36
 3/4 anonim válasza:
Én anyukámnak sálat kötök.:) A bátyám nekem is 16 éves én szerintem valami ruha utalványt veszek majd, apumnak meg nem tudom még.
2012. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet! :)
2012. okt. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!