Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anyukamnak fogpotlas ajandekba...

Anyukamnak fogpotlas ajandekba. Hogyan es mennyiert?

Figyelt kérdés

Anyukamnak 3 eve hianyzik elol a foga, ot nagyon zavarja, de nem tudott ra osszesporolni. En megprobalnam nyari munkakbol, de azt se tudom kb mennyit kell. Probaltam utana olvasni, de sztk arak nincsenek fent, (vagy csak en nem talaltam) a maganra meg nem tudok annyit ossze szedni. Korulbelul mennyibe kerul es hogy kezdjek neki? Ezt ugy ertem, hogy egy konzultaciora mindenkepp igenyt tartok az orvossal mielott meglepem anyukam. Koszi elore is!

19/L


2011. jún. 1. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokosabb, ha beszélsz az orvossal, vagy akár csak az asszisztenssel, hogy kb. milyen összeggel számolj. És akkor ő el is tudja mondani, hogy milyen módszerek vannak. Annyi, hogy lehetőleg olyan módszert válassz, amihez nem kell az egészséges fogait lecsiszolni!!
2011. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenkepp le kell, mert az elozo doki eltorte a gyokeret, tehat femet es impantatumot akkor se lehetne beultetni ha lenne ra penzem. Sztk orvos fog velem beszelgetni, ha csak szimplan bemegyek? Azert tartok ettol, mert penzbol all a vilag, nem eleg turelmesek, csak bemesz, megcsinaljak es mehetsz. Azert megprobalom mindenkepp.
2011. jún. 1. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát akkor inkább ne meglepd anyukád ezzel, hanem beszélj vele. Könnyen lehet, hogy ő is gyűjt és a kettőtök pénzéből meg lehet csinálni normálisan. Az viszont elég nagy kényszerhelyzet egy anyának, hogy a gyereke azért dolgozott, hogy őneki kifizessen egy olyan beavatkozást, ami egészséges fogai tönkretételével jár. Egyáltalán nem biztos, hogy hajlandó lenne belemenni magától.

Magán fogorvosnál 100 körül simán kijön egy rendes implantátum, sztk-ban gondolom, még olcsóbb. Előtte vetesse ki szájsebészeten a gyökeret, az még simán megy tb-re.

2011. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De beszeltem vele, o mondta, hogy ugy nem lehet megcsinalni, csak hiddal. Egyebkent kolcsonokbol el, tutira nem gyujt, meg eletebe nem tett felre penzt semmire.
2011. jún. 1. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!