Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az exemmel unokatestvérek...

Az exemmel unokatestvérek vagyunk, két évig jártunk. Majd szakítottam vele . Barátnője beleszólhat a mi kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés
Az barátnéja eltiltotta tőlem ( írtam egy ismerkedős kedves levelet amire nem válaszolt ). hiányzik a beszélgetés az együtt töltött hétvégék .Hátat lehet fordítani a családnak ?? Mit tudnék tenni, hogy vissza álljon a régi életünk? Ez már mindig így lesz?
2009. aug. 24. 12:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha már egyszer kikezdtél az unokatesóddal,akkor ne várd h helyre jöjjön a családi béke. teljesen megértem az uj barátnőt. betegesnek tartaném ha apárom az unokatesójával járt volna és szakítás után még jópofiznak.,..
2009. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Össze sem jönnék olyannal, aki előttem akármilyen rokonával járt (és gondolom nemi életet is élt).
2009. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Már neharagudj de egyrészt a volt barátnője a pasimmal ne jópofizgasson, főleg nem arra hivatkozva, hogy unokatestvérek vagyunk. Mert így magatokat égetitek be, mondjuk én össze sem jönnék olyan pasival aki a rokonával járt. Nem előítéletből, de ez rólatok árulja el az intelligencia szinteteket....

Meg milyen régi életről beszélsz? meg hátat fordításról? Ti mit tettetek mikor összejöttetek? néztétek a családot?

Nem ítélkezem, de azért ezt nem ártott volna legalább utólag átgondolni......

2009. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kankalin ***** válasza:
85%
Mi van?! A saját unokatesóddal jártál?! Hátat fordítani egy ilyen családnak ahol ez megtörténik a legésszerűbb döntés!
2009. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
82%
rajok...
2009. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jogom lett volna hozzá menni ,nem bünteti a törvény..
2009. aug. 24. 13:18
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem először is ti fordítottatok hátat a családnak amikor összejöttetek!Amúgy meg szerintem gusztustalan, már bocsánat!az unokatesóddal???ez nem normális....
2009. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Az lehet,de a megcsalást, a hátbatámadást, a köcsögösködést és a ri.banc.kodást sem tiltja, az alkoholizmust sem titlja a törvény meg a csöveskedést, meg a bűzölgést sem tiltja, meg a partnerek naponkénti többszöri váltogatását sem. Meg még sok minden mást sem tilt a törvény.

Mégsem tesszük meg.....

2009. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
szüleink nem bánták mert csak másodunokatestvérek vagyunk
2009. aug. 24. 13:30
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Összeszűrted a levet a saját unokatestvéreddel:( Szégyelld magad.
2009. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!