Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy büntettek meg a szüleid...

Hogy büntettek meg a szüleid kiskorodban amikor "rossz" voltál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kikaptam , a fenekemre. De most visszaemlékezve amilyen hülyeségeket csináltam, még olcsón megúsztam. :)
2009. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azzal fenyegettek, hogy intézetbe adnak, ill ha tovább hisztiztem akkor leöntöttek egy pohár vízzel.
2009. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig nem nézhettem tv-t. Ez egy nagyobb bűntetésnek számított. Leszámítva azt a pofont amit egy matek meg nem mondott hármasért kaptam.
2009. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsémre testi fenyítést olyan ritkán alkalmaztak, hogy egy kezemen meg tudom számolni! Inkább mondták a magukét -ami egyik fülemen be, a másikon...
2009. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Drága jó nagymamám nevelt, és amikor hisztis voltam löntött egy pohár vízzel. Sosem hagyott rám semmit, ami akkor baromira idegesített, de nem lettem elkényzetetett, saját lábán nem álló kis misspina.

Amúgy sosem ütött meg, mindig megrázott :DDD

Némelyik mai gyerekre nagyon súyos szankciók férnének rá, mert iszonyú neveletlenek és a szüleik minden rájuk hagynak. Persze ez nem a gyerek hibája, hanem az idióta szülőé.

29/N

2009. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
:D Engem is azzal fenyegettek,h intezetbe adnak! De altalaban a sarokban kellett terdelnem ami nem volt tul kellemes, mivel annak idejen nem voltak valami puhak a szonyegek!
2009. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon hidegen szólt anyám. És feddőn nézett. Szörnyű volt. Apám mordult egyet.(ritkán, kb évente egyszer-kétszer)

Ezek után büntetni nem kellett, ezzel megelőzte a bajt. Érdekes, ez az unokáira is hatott, pedig sokkal felszabadultabbak már. A fiamat az ángyika úgy tartotta féken pici korában, hogy egy kis műanyaghattyút tett a szekrény tetejére, s ha rosszalkodni óhajtott, felemlítette neki, hogy akkor hozza a hattyút. attól félt!

A mi családunkban megelőzni szokás.

Folyton mondták hogy jónak kell lenni, s hogyan.

Egyszer átharaptam a bátyám hátán az inget, (3/l) akkor kukoricára térdepeltettek. Egyszer azt kiabáltam az utcán a nagybácsinak, hogy BEEE, akkor később kaptam ebédet(kb 2 perccel, de mindenki az asztalnál, én meg száműzve, szörnyű volt)

Egyszer elszöktem, akkor nagyon leszidtak.Egyszer affektáltam és kényeskedtem, akkor kaptam egy pofot, 8 évesen. Megérdemeltem. És mégegyet 16 évesen, mikor a saját szülinapomon nem mentem haza, s nem tudták hol vagyok, s úgy kerestek meg.

2009. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
előző..úgy haraptam át, hogy orvoshoz kellett vinni. a hátából is egy darabot. Csúfolt!!!!
2009. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A sarokba kellett állnom feltett kezekkel :)
2009. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
A sarokban kellett térdelnem. Még 15 évesen is. Apukám utólag, pár éve mondta el, hogy milyen hülyének érezte magát, hogy a sarokba állított annyi idős fejjel, de nem jutott eszébe más fegyelmezési módszer, így maradt ennél. :-)
2009. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!