Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülő, rossz házasság, elvált,...

Szülő, rossz házasság, elvált, detto ugyanaz a rossz házasság, gyerekek nem nézve?

Figyelt kérdés
Kérdésem egyszerű, MIért? Van anyu, aki 18 évesen férjhez ment, két gyeret szült, majd elvállt huszonévesen. Később megismerkedett apánkal, későn tudta meg, hogy iszik, persze miután hozzáment akkor mondták neki, addig dícsérték. mindegy is, én és öcsém lettünk onnan. Bátyánk anyuval maradt anno nővérünk az apjával. 14 lettem, elválltak, albiba laktunk nagyon ganékba is, szakközepesként nem egy álom volt kútról hozni a vizet az utcáról stb stb. Akkor lett is egy élettársa, az is ivott, akkor már észrevettem, hogy jó neki ez a hogy el tudja zavarni, majd ha ő nem jött könyörögni ő ment utána, addig meg ránk volt ki anyu, hogy de neki is kell valaki stb stb közben meg mi nem is tehettünk róla.Mindegy annak vége lett, most kb 8-9 éve feleségül ment egy szintén ivóval, aki régebben elvállt a pia miatt a feleségétől, de édesanyukánknak, muszály a környék összes piását felkarolnia. :( Ezer és ezer elköltözés, stb stb, közben meg még ráadásul ahova bekerültünk faluba ő törzsgyökeres.... szóval meg vagyunk szorítva ezálltal is. A ház az anyué, mégis mivel hátsó részt együtt ujjították fel, pontosabban neki nem volt semmije, csak ahogy végre dolgozott ha úgy nézzük az ő pénze is benne lett. Csakhogy most már bátyánk sem engedi hogy visszajöjjön, és félő egy nagy veszekedéses verekedés lesz. Ahogy látom a híreket, nagyon veszélyes lehet ez is, nem tudom anyunak mért hiányzik ez. Elzavarja, utána zárja az ajtókat, nehogy bejöjjön, tesóm is csak nézett, 24 órázás után arra hazamenni, hogy be sem tudsz menni mert zárja az ajtót anyu mint egy nem normális. Utána meg megint jön azzal, hogy "hát azért csak neki is kell...." akkor most mi van??? Mért nem törődik bele, hogy ő iszákosokat talál, azokat is keres tudat alatt és kész. Mért kell tönkretenni mégjobban minket? :( Bonyolultabb egyébként ez az egész de szerintetek mire jó ez? És mi vagyunk a rosszak. Ő választ xarul mért nem lép ki végleg a kapcsolatból?
2011. júl. 27. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


De érdemes még google-el keresgélni az áldozat, megmentő, üldöző, alkoholista szavakra, nagyon sok érdekes találat lesz!

2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak az volna a jó, hogy ha elkezdené az ember magyarázni, kikérik az ilyen szülők maguknak, hogy foglalkozzunk a saját életünkkel, közben meg simán érint minket is, bár én nem vagyok otthol, de így már haza sem vágyok látogatni, pedig környzetváltozás jól esne nekem is vagy két napra. De mire? arra, hogy csúkva lesznek az ajtók meg nézzem hogy mikor akar visszajönni a férje, és én legyek kiküldve elküldeni? Menjen az ilyen szülő a pixába, felnevelés ide vagy oda. :P Azért a felnevelésnek is legyen egy minőségi szintje szerintem. :(
2011. júl. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!