Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Osztálykirándulás lesz jövőhét...

Osztálykirándulás lesz jövőhéten 3napos és nagyon anyás vagyok és félek hogy elsírom magam, Mit tegyek? = (

Figyelt kérdés
A kérdés világos válaszokat légyszíves előre is köszi :D
2009. szept. 3. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy. Velünk általános iskolában mindig volt egy-két szülő is kísérőnek, esetleg nem tudjátok megoldani, hogy az anyukád legyen az egyik?
2009. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Háááát. Nem tudok mit mondani de talán azt hogy ne gondolj erre, érezd jól magad ott.
2009. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal valami anya pótlót..Kérj valamit anyukádtól,akkor úgy érezheted veled van.
2009. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam három éve, mikor nyolcadikban négy napra mentünk, de meglátod elmész és annyira lekötnek a barátaid/barátnőid , hogy nem fog hiányozni anyukád.Meg előbb utóbb el kell tudni szakadni pár napra.
2009. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem jöhet velünk szülő 2 tanár jön :/ am 14 vok és Lány :) öö de ha vmi dolgot viszek akk annál rosszabb lesz :( Köszi
2009. szept. 3. 20:04
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskola negyedik osztályában sírtam esténként kicsit az anyukám után egy balatoni táborban, pedig én is nagyon anyás vagyok. Ennyi idős korban azért már illene egy kicsit megemberelned magad. Nem lehet mindig, minden helyzetben melletted az anyukád.
2009. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

3 nap nem a világ. ha vihetsz telefont, akkor hívd fel minden reggel és este, esetleg akkor is, ha valami izgalmas történik. túl lehet élni...

én utoljára 10 évesen voltam egy kicsit kibukva anyahiány miatt egy 5napos táborban, de túléltem :P

2009. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg annyi élmény fog érni, hogy nem fog elönteni Anyukád hiánya. Ott lesznek a barátaid, jó lesz a kirándulás! Szerintem csak naponta egyszer hívd, mert ha többször hívogatod, nehogy rosszabb legyen. De ezt Te döntsd el, hogy mi a megnyugtató Számodra. Esetleg mondd el Anyukádnak is, hogy tartasz a kirándulástól emiatt, hátha mond valami okosságot! :) De azért nehogy otthon maradj!
2009. szept. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen,csak h nem mindenhol van térerő :O am nem mondom h biztos sírni fogok kitudja ._. majd ha túlleszek rajta és haza jövök leírom h mi volt :) Köszi
2009. szept. 4. 16:25
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Pasizz, akkor nem hiszem ez gond lesz :)
2009. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!