Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Arc alapjan milyen "rassz"van...

Arc alapjan milyen "rassz"van bennem? (keppel)

Figyelt kérdés

Sokan mondtak mar hogy nagyon arabos arcom van.Apu barnabb boru fekete haju barna szemu rajta nagyon kijott ez,de szerintem nem cigany mert nem olyan a formaja.Inkabb toroknek mondanam de nem vagyok biztos ebben...

A mamamban van valami...Fekete haju es olyan szemu mint en.A vezetek neve veghdudas szoval az magyar.

Annyit tudok hogy Szloven,Osztrak es Észt "vér“ van bennem.Viszont a mamamba hogy mi lehet az rejtely...szerinted?!

Irj privit es kuldom a kepet

Koszi

17/l


2013. máj. 8. 10:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Küldd a fotót! :)
2013. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
kapott valaki képet?? mert én nem..
2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális fejed van. Úgy értem semmi átlagon felüli külföldi beütés. Mondjuk jobb lenne ha a képek természetes színűek lennénk mert így nem látszik a bőrszíned
2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

De itt megis azt mondjak hogy torokos

Es szerintem is

Foleg a szemeim olyanok nagyon.

Ezt en is ugy latom

2013. máj. 8. 12:51
 35/41 anonim ***** válasza:

Mikor külföldön voltam, akkor egy törökországban élő srác azt hitte török vagyok. Pedig szőke hajam van és zöldesbarna szemem!! Az arcom miatt gondolta...


Van egy felmenőm egyébként akinek több mint valószínű, hogy köze volt a törökökhöz. Ük-ük-ükanyám, vagy valahol akörül.

2013. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ja és világos bőröm. Túlzás, hogy porcelánfehér, de tényleg mindig sápadt vagyok és azt hiszik valami bajom van.

Mégis a karakteres arcom miatt, vgay tudja fene..

2013. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
félig arab vagyok.elég jól meglátom,ha valaki arab.Küldd a képet!
2013. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Drágám, a Kárpát-medence közepén élünk, Európa átjáróháza voltunk évszázadokig, hiszen könnyebb volt erre északról délre, déltől északra menni, mint hegyet mászni, ezek a jóemberek megszálltak fogadókban, falakban ... keveredtünk rendesen, de ez inkább előny, mint hátrány :D

A törökök is jó másfél évszázadig itt tanyáztak, volt itt ki-be telepítés, minden!

Összességében, minél inkább "kevert" vagy, annál nagyobb az esélyed a jó genetikára, a belterjesség csúnyán visszaüthet.

Tanulj, válj becsületére hivatásodnak, maradj becsületes, emberséges mindig és húzd ki magad, bármely vér csörgedezik az ereidben :)

2013. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Küldheted nekem is :))
2013. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 ßđkan válasza:
Jöhet a kép!!
2013. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!