Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval. Van egy fiú akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Lánykaa kérdése:

Szóval. Van egy fiú akit nagyon szeretek. Szeretnék tanácsot kérni a lent leírtak alapján! :/ Mit tegyek? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
Egy rokonom azt mondta hogy nagyon ritka az h ennyi idősen(14 éves) ennyire szeressek valakit mert ő is 30 évesen lett ilyen mint most én..De látja rajtam hogy nem kamuzok..Nem tudom hogy szeret-e ez a srác...de egyszer már átvert és lekoptatott..Mostanában megint beszélgetünk és azt mondta hogy szerinte semmi nem lenne abból ha lefeküdnék vele, fogdosna...és még ilyenek...

2013. ápr. 24. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt ugye nem gondolod komolyan?
2013. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez így van...Szeretnék tanácsot...Mit mondjak neki..stb?
2013. ápr. 24. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy "semmi" szeretnél lenni az életében, feküdj le vele.

Ő mondta, hogy "semmi nem lenne".

2013. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam meg neki hogy nem? mert már próbáltam...de ő azt mondja hogy akk felejtsem el..
2013. ápr. 24. 23:31
 5/12 A kérdező kommentje:
És azt hogy "semmi nem lenne" úgyértette hogy semmi baj nem lenne belőle..
2013. ápr. 24. 23:37
 6/12 acelsziv ***** válasza:

utálni fogsz érte, de lépj tovább és felejtsd el a fickót. Átvert, lekoptatott, nyíltan közölte, hogy csak le akar fektetni. 14 éves vagy kislány. Eszedbe ne jusson.

De ennél több mi kell még? Kemény menet lesz, de az önbecsülésed érdekében lépj túl rajta.

2013. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm..senkit nm utalok a kommentje miatt...lehet igaz h tovább kellene lépnem...de nem olyan egyszerű...
2013. ápr. 25. 06:26
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

semmi nem lenne - meg lenne a numera és minden menne tovább, ahogy eddig, semmi baj nem lenne.

Sajnos ez a srác csak ki akar használni. :/ Valószínűleg még lesznek ilyenek a jövődben.

Próbálj meg továbblépni és ne engedni neki.

2013. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig írt...de végleg összevesztem vele..:'(
2013. ápr. 25. 22:10
 10/12 acelsziv ***** válasza:
Gondolom, most szomorú vagy... De el fog jönni AZ a srác :)
2013. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!