Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szentgotthárdon él esetleg...

Szentgotthárdon él esetleg rokonotok, vagy ismerősötök?

Figyelt kérdés

És milyen maga a város? Kedvesek az ott élő emberek?

Szép táj veszi körül?


2013. jún. 9. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy az egyik, Szentgotthárdon élő családdal távoli-rokoni kapcsolatban állok.
2013. jún. 9. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, apukám családja ott él, de én már pesten születtem. Hogy milyen a város? Itt a nyár, utazz el, nézd meg és véleményezd. Amúgy a környék az őrség, ami Mo egyik legszebb vidéke. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉrdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2013. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vidék, van onnan ismerősöm. Ritkán utálok embert, nah ő ilyen, de nem hinném, hogy ez a lakhelyétől függ....igazigaz, ők kiköltöztek Jánosházára:)
2013. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én Szentgotthárdtól 5 km-re lakom egy faluban. Csodálatos a táj, az emberek vendégszeretőek és kedvesek, persze van kivétel is. A városban van kikapcsolódási lehetőség is, csak ajánlani tudom a települést :)
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó lehet ott lakni! :)

Sajnos, még nem jártam Szentgotthárdon. Legnyugatabbra Nagykanizsán voltam.

2013. júl. 10. 01:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, ez a kérdésemből is látszik, hogy még nem jártam arra. :D
2013. júl. 10. 01:05
 7/9 anonim válasza:
Itt lakom 14 éve. Unalmas város, kikapcsolódási lehetőség nincs, vagy igen csak gyér. Tipikus magyar vidéki város. Amint tehetem, költözöm.
2014. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, a volt egyetemi szobatársam...

Vle nemmjöttem ki jól..de ezzel nem mernék általanosítan..

Iztosantt is vannak kedve és kevésbé kedves emberek is, mintnakarhol...

Állítólag szép, személyesen még nem láttam

2014. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok a buta paraszt. Unalmas varos 23 evet eltem ott. Orulok hogy elkoltoztem. Ha mar vas megye akkor inkabb szombathely
2016. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!