Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A családnevem Akantisz....

A családnevem Akantisz. Tudom, hogy az apám családja görög, viszont az apámmal születésem óta nem tartom a kapcsolatot, de nem is szándékozom. Hogyan tudnám felkeresni a görög rokonaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mindig is szerettem volna felkutatni a távoli rokonaimat. De nem tudom, hogy hogyan. Segítség?!
2013. júl. 21. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Apád segítsége nélkül sehogy... Azért azt ne felejtsd el, hogy a görög család nagyon összetartó család. Ha apádat mint családtagot nem vagy hajlandó elfogadni, akkor tőlük se várd hogy tárt karokkal fogadjanak.
2013. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából apámmal azért nem szeretném tartani a kapcsolatot, mert 9 évesen egyszer megkeresett, hogy "hé, az apád vagyok, szeretnélek megismerni azt hiszem". Onnantól kezdve imádtam, pedig igazából ő tojt rám, végül a szemembe mondta (9 éves koromban), hogy többet ne menjek hozzá mert én úgy sem tervezett gyerek voltam, hanem véletlen és nem kellek neki. Ezek után, persze, hogy azt mondom, nincs rá szükségem.
2013. júl. 21. 23:57
 3/15 A kérdező kommentje:
De az apám sem tartja a kapcsolatot a görög rokonokkal, semmi sem érdekli. 8 általánosa van, az anyja tartja el 45 évesen is.
2013. júl. 21. 23:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, Tomi. Nekem nagypapám testvére ment Görögországba és ott megnősült, majd megszakadt a kapcsolat papámmal. Tudom a 20 évvel ezelőtti címét és vannak képek róla és a családjáról. Csináltunk egy facebook oldalt és a görögök nagyon segítőkészek, már majdnem megvannak a rokonok! Neked is ezt javaslom, segíteni fognak. Csak apukádtól kell valami info, hogy mégis merre keresgélj.
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe:

[link]

Lehet, hogy velük érkezett?

2013. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem tartja a rokonokkal a kapcsolatot, ha te születésed óta nem tartod apáddal????
2013. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy ő sem tud semmit. Neki az apja volt igazi görög, és ő sem ismerte az apját.

Megpróbálok, de nem tudok görögül :(

2013. júl. 22. 00:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs, ha apukád 45 éves, akkor nem az az Akantisz vagy, akinek gondoltalak.
2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy 9 évesen megkeresett, majd lerázott. Meg nem rég volt egy kis ügyünk vele, a nevemre akart íratni egy házat "mert megbánta". Aztánm kiderült, hogy jó sok tartozást, stb. van a házon.
2013. júl. 22. 00:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gorogul hogy tartanad veluk a kapcsolatot? Mindegy. En tudok. Ha veletlenul talalsz valamit megfogalmazol egy levelet. En segitek ha gondolod leforditom neked.
2013. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!