Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nekem nagyon kényes kérdés de...

Nekem nagyon kényes kérdés de csak komoly tanácsokat kérek. Kaptam számomra meglepő mail üzenetet miszerint a nagyapám az apám többi lent?

Figyelt kérdés
édesanyámat megkérdeztem ez ügyben és elmondta hogy az apja megeroszakolta,és ami a legjobb párrommal gyereket szeretnénk csak nem jönn össze sajna eddig ugy tünnik medő vagyok orvosnál is voltam a meddőség véget,az itt a kérdés hogy tudnám kinyomozni az igazszágot,de sajna pénzem nincs hozzá?
2013. márc. 8. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

"mail üzenetet"


Az ennyire bensőséges dolgokat nem személyesen kellene megbeszélni???!

2013. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy mit is akarsz kinyomozni és miért? Meddöségi vizsgálatokat elvégzik TB-re.
2013. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
azt már a részemre kivizsgáltam én mássra vagyok kiváncsi,az 1 válaszadónak pedig a nagymamám nem tudja ezeket a dolgokat
2013. márc. 8. 08:56
 4/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mégis kitől kaptad az üzenetet?

DNS vizsgálattal ki lehet deríteni, hogy anyáddal milyen rokonsági fokon állsz. De biztosan akarod tudni? Az a "jóakaród", aki most megüzente neked, honnan tud a dologról?

2013. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem tudom de heti rendszereséggel irogatott édesanyám is ezen gondolkodott hogy ki lehet az de nem jöttünk rá és a DNS vizsgálat milyen árba van?
2013. márc. 8. 09:06
 6/27 A kérdező kommentje:
de ha be bizonyosodik hogy az eddig hit nagyapám az apám akkor letagadom és agyon üttőm
2013. márc. 8. 09:08
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Anyad azert csak tudja, hogy kitol esett teherbe, nem gondolod?
2013. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem is értem a többieket,ha ilyen családi titok kiderülne,engem sem hagyna nyugodtan az igazság,sem az,hogy kik is vannak akkor valójában körülöttem ill. gondolom némi identitásprobléma,ki is vagyok valójában.De akkor kit hittél apádnak?
2013. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy DNS-teszt 38-45 ezer forint körül van, üsd be google-ba hogy DNS teszt.
2013. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk azt nem ertem, hogy a meddosegnek mi koze van az egeszhez....
2013. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!