Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valakinek szoktak a szulei...

TibyWe Da Costa kérdése:

Valakinek szoktak a szulei veszekedni nekem ez nagyon rossz nagyon faj apam iszik es ezert valakinekk van ilyen?

Figyelt kérdés
ki nek milyen?
2013. szept. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem foglalkozni vele, mást sajnos nem tudsz tenni, bármennyire fáj. Ha Te is belefolysz a veszekedésbe, mert az egyik felet védenéd, akkor mégjobban fog fájni, és állandó stresszben leszel. Bár így is, az igaz...nincs erre jó megoldás...a részeg, alkoholista embernek hiába mondasz bármit is.
2013. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz itt. Rossz, de hagyom. Felnőttek, oldják meg. Apám kijelentette, hogy ő család nélkül nem bírná. Minden nap meg kell igya azt a sört.. anyám emiatt gyötri magát, kijelentette, hogy ő nem fog megöregedni. Utóbbi idegesít legjobban nyilván.
2013. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez.

Nagyon rosszul viseltem,ami otthon volt. Nemrég költöztem el, de zavar, hogy anyukám kettesben van apámmal otthon, sajnálom nagyon őt.

2013. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Marylu ***** válasza:
Nekem mindkettő elég italos/volt. Nem feltétlen az a ó hogy kimaradsz, mert ano én apámmal erról rengeteget sokat beszélgettem néha veszekedtünk is s most hogy már nem otthon lakom apám felhivott és azt mondta mindenben nekem volt igazam. Azota egy kortyot sem iszik. Beszélj vele, ha igy folytatja el veszti azokat akiket szeret az alkohol miadt hogy nekikell dönteni hogy vagy a pia vagy a családja egy probát mindenképp megér.
2013. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mar mondtam neki es ofolyton csak a butasagot mondja.
2013. szept. 19. 14:44
 6/6 Marylu ***** válasza:
Akkor jelentsd be neki h elköltözöl és hogy amig iszik nem akkarod vele tartani a kapcsolatot és nem is fogod lehet hogy keménynek hangzik, de sajnos néha drasztikus megoldást kell ilyenkor bevetni ha eredményt változást akkarunk. Én ezt tudom tanácsolni vagy elfogadod vagy nem te döntésed. Ui: Egyszer a nagyim monta még: Az életedet neked kell irányitani a szüleid adhatnak tanácsot, de ha ök nem ugy viselkednek ne halgass rájuk biztos vagyok benne vagy te olyan talpra esett ember feltalálod magad az életben. Ha a szüleid szeretnek ugy is melléd állnak........
2013. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!