Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van ingyenes vagy olcsó,...

Van ingyenes vagy olcsó, Myheritage-szerű oldal, ahol össze lehet kapcsolni a családfákat?

Figyelt kérdés

Nagyon drága nekem az évi 20,000 forintos myheritage, habár ez a családfaösszeboronáló funkció nagyon tetszik, mert ki tudja ki mire jutott a felmenők keresésében.

Csak ez az egy oldal létezik ami ezt tudja, vagy van ingyenes vagy olcsóbb változat is?


2013. nov. 15. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy ezek szép lassan felvásárolják a többit is amelyik jó ... aztán pénzért adják ... viszont marha nagy előny, hogy akiket nem tudnak felvásárolni, azokkal együttműködnek keresésben ... lassan a világ összes nagy adatbázisú oldalával


én sem fizetek nekik, de nagyon gondolkodok rajt, mert csak dobja nekem a találatokat, de ugye nem mutatja meg, hogy hol és ki :)


ha minden igaz már ezeket is megvették: [link]


náluk is műksz az összeolvasztás

2013. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy:


Amikor a saját családfád oldalán vagy akkor egy ilyesmi linked van a címsávban:


[link]


Amikor smartmatch találatod van és rámész az "egyezés áttekintése" részre, egy új lap nyílik meg, a címsávban pedig:


[link]


a "targetSiteID" után van a másik családfa azonosítója (az én példában 987654321)


nyisd meg a te családi oldaladat, és a címsávban cseréld ki a számokat, valamint a családfanevet (ezt általában azért kiírja, írd be ékezet nélkül, és ne írd utána, hogy "Web Site")


Tehát erről:

[link]

Erre:

[link]


Én így elég sok infót kiszedtem már, sajnos nekem sincs annyi pénzem, hogy előfizessek. Remélem tudtam segíteni, ha valami nem tiszta, akkor kérdezz nyugodtan, elnavigállak.

2013. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!