Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Www. Nikeairmax90.com Jó...

Www. Nikeairmax90.com Jó volna megtudni ha valaki már rendelt innen akkor ez megbizhato oldal e?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy hamus cipőt kapnál a pénzedért.
2013. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én rendeltem tőlük, de több mint egy hónapja nem sok minden történt (2-3 hetes szállítást ígérnek).

Küldtek ugyan egy tracking ID-t, de azt egyik erre szakosodott weboldal sem találja. Legutóbb azt írták, ne aggódjak, 2-3 nap...De legalább válaszolnak, ez is valami.

Csak reménykedni tudok, hogy nem buktam el a pénzem, bár lélekben már erre is felkészültem...

Majd megírom, megkaptam-e végül, addig szerintem ne rendelj tőlük. Inkább e-bay és paypal-on keresztül, az biztonságosabb (utólag okos az ember...)

2013. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Előre is :)
2013. nov. 16. 16:24
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ahogy ígértem, jelentkezem, ha történik valami...

Nos, többszöri levélváltás után kaptam egy másik track id-t, ami már működött is. És csodák-csodája meg is érkezett a cipő :) /két hónappal a megrendelés után:)/

Elsőre nem tűnik hamisnak, de ha mégis az, hát akkor eléggé odatették magukat a kínai jómunkásemberek.

Persze majd a napi használat alatt kiderül, mit bír...

De, a kérdésre válaszolva, azt mondom, igen, megbízható az oldal, csak legyél nagyon türelmes és legyenek jók az idegeid :D

2013. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen én is rendeltem már innen, de kamu nike..
2014. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!